Flash: LSI paraqiti në KQZ kërkesën ankimore për pavlefshmërinë e zgjedhjeve për Bashkinë e Vorës
KQZ pranoi kërkesën ankimore e LSI për pavlefshmërinë dhe përsëritjen e zgjedhjeve për Vorën, shqyrtimi do bëhet nesër
Speciale
Rezultatet: 1 - 10 nga 557
Si u ndanë votat dhe çfare ndodhi me bastionet tradicionale
27 qershor 2015 16:48
Sfidoi edhe sistemin diktatorial me pikturën satirike
20 qershor 2015 16:24
Kosova dhe Veliaj në përballjen e 21 qershorit
19 qershor 2015 18:29
Si na koncepton kimematografia europiane dhe amerikane
17 qershor 2015 14:12
Politika në një javë e parë nga një këndvështrim me humor
16 qershor 2015 11:24
Në “Takimet e Kulturës” flet përkthyesi Bajram Karabolli
16 qershor 2015 11:01
Voltana Ademi e PD-së dhe Keti Bazhdari e PS në “Politika në ABC News”
13 qershor 2015 14:30
Një shfaqje që bën të reflektojë publikun mbi seksin dhe dashurinë
11 qershor 2015 13:22
Me Virgjil Muçin në “Takimet e Kulturës”
11 qershor 2015 10:54
Politika në një javë e parë nga një këndvështrim me humor
08 qershor 2015 14:42
Rezultatet: 1 - 10 nga 557
Live Stream
Moti
Sot

27° / 18°
Nesër

30° / 18°
Sondazh
A ishin këto pritshmëritë për 61 kryetarët e rinj të bashkive, nisur nga rezultatet paraprake për zgjedhjet vendore të 21 qershorit?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
0,63
129
EUR / LEK
0,03
140.98
GBP / LEK
-1,09
197.72
CHF / LEK
0,01
136.29
JPY / LEK
-1,51
104.09
Partnerë