Flash: Prokuroria e Krimeve të Rënda kërkon autorizimin për arrestimin e Saimir Tahirit
Prokuroria e Krimeve të Rënda kërkon autorizim për arrestimin e Tahirit, pas akuzave se është i implikuar në trafik droge
Speciale
Eduard Selami - Një kandidat ndryshe për kreun e PD-së
Politika në ABC News
22 korrik 2017 15:28
A po ia legjitimon garën Bashës, Eduard Selami? Për “Politika në ABC News”, ai rrëfen se si komunikon me Bashën pas kuintave të takimeve, rolin e Berishës që po hesht, që pas humbjes së 25 qershorit dhe ku do shkojë Selami pas 22 korrikut.
Live Stream
Moti
Sot

26° / 14°
Sondazh
Me nisjen e legjislaturës së re, partitë janë përfshirë në diskutimet, ende jo në tryezë për reformën zgjedhore. Mendoni se kësaj radhe klasa politike do t'i realizojë në kohë ndryshimet në këtë reformë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
1,37
113.1
EUR / LEK
-0,33
133.5
GBP / LEK
-0,47
151
CHF / LEK
0,90
116.3
JPY / LEK
-98,82
1.01
Partnerë