Flash: Spanjë, policia parandaloi një sulm tjetër të ngjashëm me atë të Barcelonës
Spanjë, 5 terroristët që u vranë nga policia kishin në trup jelekë me eksploziv dhe ishin gati për të kryer sulmin
Speciale
Eduard Selami - Një kandidat ndryshe për kreun e PD-së
Politika në ABC News
22 korrik 2017 15:28
A po ia legjitimon garën Bashës, Eduard Selami? Për “Politika në ABC News”, ai rrëfen se si komunikon me Bashën pas kuintave të takimeve, rolin e Berishës që po hesht, që pas humbjes së 25 qershorit dhe ku do shkojë Selami pas 22 korrikut.
Live Stream
Moti
Sot

35° / 22°
Sondazh
A do të jetë riviera shqiptare destinacioni juaj për këtë sezon veror?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,30
112.09
EUR / LEK
-0,74
132.24
GBP / LEK
-2,29
146.22
CHF / LEK
-1,73
115.13
JPY / LEK
-1,44
101.13
Partnerë