Flash: Sherr me thika në Borsh, një person është vrarë dhe tre të tjerë kanë mbetur të plagosur
Ngjarja në Borsh, policia: Viktima Premtim Begaj 31 vjeç. Ngjarja ndodhi pas një konflikti për motive të dobëta
Speciale
Politika në ABC News
Ku po shkon Lulzim Basha?
13 maj 2017 18:43
Ku po shkon Lulzim Basha? Këtë pikëpyetje për kauzën dhe të ardhmen e tij politike, ngre këtë javë Mimoza Koçiu me Politika në ABC News.
Live Stream
Moti
Sondazh
Kush mendoni se do ta fitojë garën për kryetar të Partisë Demokratike?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
0,00
113.9
EUR / LEK
0,00
132.6
GBP / LEK
0,00
148.2
CHF / LEK
0,00
119.9
JPY / LEK
-0,04
102
Partnerë