Flash: Pas publikimit të videos në emisionin “Stop”, policia e Shkodrës ka ndaluar 8 persona
Denoncimi në “Stop” me pije të falsifikuara, u ndaluan inspektorwt e AKU Hilmi Erkoçaj, Abdyl Bajraktari, Elvis Rraboshta, Adnan Gradeci, Edmond Fortuzi
Speciale
Gjigandë të vegjël
Babai
13 maj 2017 16:01
Babai, është një nga dy personat më të shtrenjtë në jetën e një fëmije. Krahu që i përqafon dhe i mbron. Kjo speciale është pikërisht për baballarët. Që t'u kujtojmë atyre se asnjëherë nuk duhet të mungojnë në jetën e fëmijëve. Janë të nevojshëm dhe të dashur, janë të pazëvendësueshëm. Ndiqni Gjigandë të Vegjël përgatitur nga Suela Demiri
Live Stream
Moti
Sondazh
Me nisjen e legjislaturës së re, partitë janë përfshirë në diskutimet, ende jo në tryezë për reformën zgjedhore. Mendoni se kësaj radhe klasa politike do t'i realizojë në kohë ndryshimet në këtë reformë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,30
112.09
EUR / LEK
-0,74
132.24
GBP / LEK
-2,29
146.22
CHF / LEK
-1,73
115.13
JPY / LEK
-1,44
101.13
Partnerë