Flash: Dorëzohet në polici bashkëpunëtori i dyshuar në vrasjen e Elton Çiços
Renato Milloshi u dorëzua pasi ishte në kërkim sepse dyshohet se e ndihmoi Jani Aliajn në atentatin ku u vra Elton Çiço
Speciale
Edi Rama vs Ben Blushi, përballja në Parlament
Politika e javës në ABC News
27 dhjetor 2016 19:23
Edi Rama dhe Ben Blushi janë përballur për herë të parë në një interpelancë parlamentare. Politika në ABC News na sjell këtë zhvillim të javë që lamë pas: përplasjen deri në ofendime personale të dy ish miqve-rivalë që e njohin shumë mirë njëri-tjetrin.
Live Stream
Moti
Sot

18° / 8°
Sondazh
Partitë opozitare kërkojnë përmes protestës qytetare krijimin e një qeverie teknike që do të mundësojë zgjedhje të lira e demokratike në vend. A mendoni se do të realizohet një kërkesë e tillë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-2,44
126.86
EUR / LEK
1,89
136.34
GBP / LEK
-1,12
158.46
CHF / LEK
1,55
127.33
JPY / LEK
2,07
112.14
Partnerë