Flash: Propagandonte për ISIS, Gjykata e Shkodrës caktoi arrest shtëpie për mësuesen Emine Alushi
Rasti i mësueses Emine Alushi e cila propagandonte para nxënësve për ISIS, u denoncua në emisionin investiagativ “STOP” në Tv KLAN
Speciale
Lindja e Partisë Komuniste Shqiptare
Si e organizuan mbledhjen e formimit të partisë dy jugosllavë? (Pjesa 2)
12 dhjetor 2016 11:52
Në këtë pjesë të dytë përfshihen të gjitha ngjarjet që kulmuan me formimin e Partisë Komuniste Shqiptare më 8 nëntor 1941, si e organizuan mbledhjen me anëtarë të tre grupeve kryesore komuniste dy jugosllavë të dërguar nga Komiteti Krahior Partisë Komuniste Jugosllave të Kosovës dhe përse ata preferuan të mbështesnin Enver Hoxhën, i cili ishte pa asnjë kontribut në lëvizjen komuniste shqiptare..?
Live Stream
Moti
Sondazh
Partitë parlamentare janë përfshirë në diskutimet për reformën zgjedhore në funksion të zgjedhjeve të 18 qershorit. Mendoni se debati mes tyre për votimin dhe numërimin elektronik në këto zgjedhje do të prodhojë konsensus?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
1,64
129.3
EUR / LEK
-1,36
134.45
GBP / LEK
2,05
159.58
CHF / LEK
-0,82
125.78
JPY / LEK
-5,24
110.07
Partnerë