Flash: Liga e Europës, Skënderbeu u kualifikua në turin e tretë
Liga e Europës, Skënderbeu mundi me rezultatin 2-0 skuadrën e Kairat Almaty. Golat u shënuan nga Sabien Lilaj 50’ dhe Sebino Plaku 83’
Speciale
Ish-zëvendës kryeministri në studion e ABC News për situatën post-zgjedhore në Shqipëri
19 korrik 2017 17:03
Basha në gare për kryetar, por me Ramën në qeveri
15 korrik 2017 13:15
Cilat janë imazhet më të hershme të pararendësve tanë
10 korrik 2017 13:58
Heshtja e Berishës dhe skemat pas humbjes
10 korrik 2017 15:45
Cilat janë imazhet më të hershme të pararendësve tanë
04 korrik 2017 10:51
Çfarë po ndodh në Partinë më të madhe të opozitës?
01 korrik 2017 14:05
Viti 1946, ndëshkimet me vdekje që startuan fushatën antiamerikane
20 qershor 2017 11:07
Politika e javës në ABC News
17 qershor 2017 13:22
Fëmijët e ABC News shkojnë në fermë
17 qershor 2017 12:24
Ilir Meta shënjestër e Edi Ramës dhe Lulzim Bashës
10 qershor 2017 15:43
Live Stream
Moti
Sot

36° / 23°
Nesër

37° / 23°
Pasnesër

37° / 22°
Sondazh
Kush mendoni se do ta fitojë garën për kryetar të Partisë Demokratike?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,50
113.9
EUR / LEK
0,60
132.6
GBP / LEK
-1,60
148.2
CHF / LEK
0,70
119.9
JPY / LEK
101,10
102.04
Partnerë