Flash: Krim në familje në Shkodër, xhaxhai vrau me thikë nipin e tij
Shkodër, sipas policisë viktima është Mirsad Kuçi 33 vjeç, ndërsa autor i krimit është xhaxhai i tij Bujar Kuçi 62 vjeç
Speciale
Politika e javës në ABC News
23 shtator 2017 13:27
Provat e reja që vënë në dyshim vendimin e Hagës të vitit 1949
19 shtator 2017 14:36
Politika e javës në ABC News
16 shtator 2017 16:35
Shkatërrimi i marrëdhënieve shqiptaro- britanike pas dëmtimit të kryqëzorëve më 1946
11 shtator 2017 16:22
Politika në ABC News
29 korrik 2017 15:18
Politika në ABC News
22 korrik 2017 15:28
Ish-zëvendës kryeministri në studion e ABC News për situatën post-zgjedhore në Shqipëri
19 korrik 2017 17:03
Basha në gare për kryetar, por me Ramën në qeveri
15 korrik 2017 13:15
Cilat janë imazhet më të hershme të pararendësve tanë
10 korrik 2017 13:58
Heshtja e Berishës dhe skemat pas humbjes
10 korrik 2017 15:45
Live Stream
Moti
Sot

24° / 15°
Nesër

25° / 16°
Pasnesër

27° / 17°
Sondazh
Me nisjen e legjislaturës së re, partitë janë përfshirë në diskutimet, ende jo në tryezë për reformën zgjedhore. Mendoni se kësaj radhe klasa politike do t'i realizojë në kohë ndryshimet në këtë reformë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,30
112.09
EUR / LEK
-0,74
132.24
GBP / LEK
-2,29
146.22
CHF / LEK
-1,73
115.13
JPY / LEK
-1,44
101.13
Partnerë