Flash: Basha paralajmëron nisjen e protestave kundër qeverisë më 8 dhjetor
Basha: Rama me buxhetin që ka sjellë tregon qartë se jeta e qytetarëve do jetë më e vështirë vitin e ardhshëm
Speciale
Politika në një javë e parë nga një këndvështrim me humor
24 nëntor 2015 19:17
Politika në një javë e parë nga një këndvështrim me humor
24 nëntor 2015 19:16
Politika në një javë e parë nga një këndvështrim me humor
24 nëntor 2015 19:15
Ornela Vorpsi në “Takimet e Kulturës”
25 nëntor 2015 10:15
Imazhi ndryshe i besimit islam
22 nëntor 2015 12:25
“Krom” i Bujar Alimanit shfaqet në ekranin e madh
17 nëntor 2015 15:39
Politika e javës në ABC News
16 nëntor 2015 15:00
Me Elton Dedën në “Takimet e Kulturës”
10 nëntor 2015 16:42
Politika e javës në ABC News
07 nëntor 2015 18:53
Si u pushkatuan muzikanti Çurçia dhe inxhinieri Doçi për falsifikimin e biletave të trenit
03 nëntor 2015 21:27
Live Stream
Moti
Sot

17° / 12°
Nesër

17° / 10°
Sondazh
Kryeministri Edi Rama propozon rikthimin si vepër penale të shpifjes ndaj funksionarëve publikë dhe të zgjedhurve, duke kërkuar dënim nga gjobë deri në tre vjet burg. Ky propozim shihet si:
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
0,26
128.71
EUR / LEK
-1,47
136.86
GBP / LEK
-0,45
195.01
CHF / LEK
-1,99
126.21
JPY / LEK
-0,26
104.48
Partnerë