Flash: Pas publikimit të videos në emisionin “Stop”, policia e Shkodrës ka ndaluar 8 persona
Denoncimi në “Stop” me pije të falsifikuara, u ndaluan inspektorwt e AKU Hilmi Erkoçaj, Abdyl Bajraktari, Elvis Rraboshta, Adnan Gradeci, Edmond Fortuzi
Reportazhe
Banorët hapin dyert e shtëpive për të pritur turistët
01 korrik 2017 13:46
Histori Shqiptare sjell teknologjinë më moderne të makaronave
13 qershor 2017 13:05
Historia, gastronomia dhe mikpritja e banorëve të zonës në ABC News
31 maj 2017 21:34
Histori Shqiptare vjen këtë herë me recetat e vjetra të ëmbëlsirave
24 prill 2017 18:04
Histori Shqiptare në vendin me bukuri të rrallë
03 prill 2017 12:21
Nga nafta tek destinacionet turistike
03 prill 2017 12:18
Interesi për këtë frut në bjeshkët e Tropojës dhe Kukësit
31 tetor 2016 12:51
Shtegu ballkanik që mund të futet në hartën turistike
31 tetor 2016 12:45
“Histori shqiptare” sjell historinë e kësaj peme të veçantë
31 tetor 2016 12:42
Histori shqiptare sjell investimet e tre vëllezërve
12 korrik 2016 12:31
Live Stream
Moti
Sondazh
Me nisjen e legjislaturës së re, partitë janë përfshirë në diskutimet, ende jo në tryezë për reformën zgjedhore. Mendoni se kësaj radhe klasa politike do t'i realizojë në kohë ndryshimet në këtë reformë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,30
112.09
EUR / LEK
-0,74
132.24
GBP / LEK
-2,29
146.22
CHF / LEK
-1,73
115.13
JPY / LEK
-1,44
101.13
Partnerë