Flash: Partia Republikane do të marrë pjesë si forcë e vetme në zgjedhjet e 25 qershorit
Partia Republikane nuk ka pranuar ftesën e kreut të PD Lulzim Basha për të garuar nën siglën e PD në 25 qershor
Thumb
Rrëfimi i ndjerë pas humbjes së vëllait
06 mars 2017 15:05
Aulona dhe Fatma thumbojnë Çiljetën
06 mars 2017 15:02
Intervistat në Thumb
06 mars 2017 14:52
Aulona dhe Fatma u kthejnë përgjigje pyetjeve të artistëve
06 mars 2017 14:45
Kryebashkiaku për gjallërimin e jetës së natës
06 mars 2017 14:41
Live Stream
Moti
Sot

25° / 16°
Sondazh
Partitë opozitare kërkojnë përmes protestës qytetare krijimin e një qeverie teknike që do të mundësojë zgjedhje të lira e demokratike në vend. A mendoni se do të realizohet një kërkesë e tillë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-0,86
126
EUR / LEK
-1,41
134.93
GBP / LEK
2,72
161.18
CHF / LEK
-1,14
126.19
JPY / LEK
3,33
115.47
Partnerë