Flash: Policia sekuestroi rreth 1 ton kanabis sativa në orët e para të mëngjesit
Policia bllokoi një Velierë midis plazhit të Levanit dhe Darëzezës, në bord u kapën një shqiptar dhe një italian
Thumb
Rrëfimi i ndjerë pas humbjes së vëllait
06 mars 2017 15:05
Aulona dhe Fatma thumbojnë Çiljetën
06 mars 2017 15:02
Intervistat në Thumb
06 mars 2017 14:52
Aulona dhe Fatma u kthejnë përgjigje pyetjeve të artistëve
06 mars 2017 14:45
Kryebashkiaku për gjallërimin e jetës së natës
06 mars 2017 14:41
Live Stream
Moti
Sot

25° / 14°
Sondazh
Me nisjen e legjislaturës së re, partitë janë përfshirë në diskutimet, ende jo në tryezë për reformën zgjedhore. Mendoni se kësaj radhe klasa politike do t'i realizojë në kohë ndryshimet në këtë reformë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,30
112.09
EUR / LEK
-0,74
132.24
GBP / LEK
-2,29
146.22
CHF / LEK
-1,73
115.13
JPY / LEK
-1,44
101.13
Partnerë