Flash: Dorëzohet në polici bashkëpunëtori i dyshuar në vrasjen e Elton Çiços
Renato Milloshi u dorëzua pasi ishte në kërkim sepse dyshohet se e ndihmoi Jani Aliajn në atentatin ku u vra Elton Çiço
Takimet e Kultures
Teuta Toska dhe David Hosaflook në “Takimet e Kulturës”
14 shkurt 2017 11:29
Vincent Van Gerven Oei në "Takimet e Kulturës”
07 shkurt 2017 11:50
Përvoja e Plator Ulqinakut, një bankier poet
31 janar 2017 11:09
Artan Shabani në “Takimet e Kulturës”
24 janar 2017 12:12
Kompozitori elktroakustik Ilir Lluka në Takimet e Kulturës
16 janar 2017 21:07
Shkrimtari Romeo Çollaku në Takimet e Kulturës
09 janar 2017 21:21
Ridvan Dibra në “Takimet e Kulturës”
20 dhjetor 2016 11:33
Effi Weiss dhe Amir Borenstein në “Takimet e Kulturës”
13 dhjetor 2016 15:12
Edvin Shvarc në Takimet e Kulturës
07 dhjetor 2016 9:37
Natasha Lako në Takimet e Kulturës
29 nëntor 2016 19:24
Live Stream
Moti
Sot

18° / 8°
Sondazh
Partitë opozitare kërkojnë përmes protestës qytetare krijimin e një qeverie teknike që do të mundësojë zgjedhje të lira e demokratike në vend. A mendoni se do të realizohet një kërkesë e tillë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-2,44
126.86
EUR / LEK
1,89
136.34
GBP / LEK
-1,12
158.46
CHF / LEK
1,55
127.33
JPY / LEK
2,07
112.14
Partnerë