Flash: Liga e Europës, Skënderbeu u kualifikua në turin e tretë
Liga e Europës, Skënderbeu mundi me rezultatin 2-0 skuadrën e Kairat Almaty. Golat u shënuan nga Sabien Lilaj 50’ dhe Sebino Plaku 83’
Politika ne ABC News
Basha në gare për kryetar, por me Ramën në qeveri
Politika ne ABC News
15 korrik 2017 13:14
Gara për kryetar të Partisë Demokratike po zhvillohet paralel me një lëvizje të kritikëve të Bashës për atë që e quajnë ringritje të partisë pas humbjes së 25 qershorit. Këtë dinamikë të zhvillimeve brenda demokratëve, por edhe pikëpyetjet mbi raportin e Bashës me Ramën në mandatin e dytë si kryeministër, na sjell këtë javë Mimoza Koçiu në Politika në ABC News.
Live Stream
Moti
Sot

36° / 23°
Nesër

37° / 23°
Pasnesër

37° / 22°
Sondazh
Kush mendoni se do ta fitojë garën për kryetar të Partisë Demokratike?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,50
113.9
EUR / LEK
0,60
132.6
GBP / LEK
-1,60
148.2
CHF / LEK
0,70
119.9
JPY / LEK
101,10
102.04
Partnerë