Flash: Liga e Europës, Skënderbeu u kualifikua në turin e tretë
Liga e Europës, Skënderbeu mundi me rezultatin 2-0 skuadrën e Kairat Almaty. Golat u shënuan nga Sabien Lilaj 50’ dhe Sebino Plaku 83’
Politika ne ABC News
Brenda selisë blu
Heshtja e Berishës dhe skemat pas humbjes
10 korrik 2017 15:50
Këtë javë “Politika në ABC News” na sjell një vështrim të thelluar të asaj çka po ndodh në PD pas humbjes së 25 qershorit. Protagonistë janë jo vetem emrat e njohur, por edhe demokratët e thjeshtë.
Live Stream
Moti
Sot

36° / 23°
Nesër

37° / 23°
Pasnesër

37° / 22°
Sondazh
Kush mendoni se do ta fitojë garën për kryetar të Partisë Demokratike?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,50
113.9
EUR / LEK
0,60
132.6
GBP / LEK
-1,60
148.2
CHF / LEK
0,70
119.9
JPY / LEK
101,10
102.04
Partnerë