Flash: Përfaqësuesit e Televizioneve: Për reklamat e partive politike do të zbatojmë Kodin Zgjedhor
Përfaqësuesit e Radiotelevizioneve i kanë dërguar letër ankesë KQZ-së, AMA-s dhe OSBE-së për ligjin e “Partive Politike”
Politika ne ABC News
Politika në ABC News
Rama-Basha kriza e dështimit të negociatave
06 maj 2017 13:05
Dy takime të dështuara tek Presidenti i Republikës mes Ramës e Bashës, veçse e thelluan krizën politike në vend. Dritëhijet e negociatave dhe tërheqjet e të dyve, na i sjell këtë javë Politika në ABC News.

Live Stream
Moti
Sot

25° / 16°
Sondazh
Partitë opozitare kërkojnë përmes protestës qytetare krijimin e një qeverie teknike që do të mundësojë zgjedhje të lira e demokratike në vend. A mendoni se do të realizohet një kërkesë e tillë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-0,86
126
EUR / LEK
-1,41
134.93
GBP / LEK
2,72
161.18
CHF / LEK
-1,14
126.19
JPY / LEK
3,33
115.47
Partnerë