Flash: Policia sekuestroi rreth 1 ton kanabis sativa në orët e para të mëngjesit
Policia bllokoi një Velierë midis plazhit të Levanit dhe Darëzezës, në bord u kapën një shqiptar dhe një italian
Politika ne ABC News
Politika në ABC News
Rama-Basha kriza e dështimit të negociatave
06 maj 2017 13:05
Dy takime të dështuara tek Presidenti i Republikës mes Ramës e Bashës, veçse e thelluan krizën politike në vend. Dritëhijet e negociatave dhe tërheqjet e të dyve, na i sjell këtë javë Politika në ABC News.

Live Stream
Moti
Sot

25° / 14°
Sondazh
Me nisjen e legjislaturës së re, partitë janë përfshirë në diskutimet, ende jo në tryezë për reformën zgjedhore. Mendoni se kësaj radhe klasa politike do t'i realizojë në kohë ndryshimet në këtë reformë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,30
112.09
EUR / LEK
-0,74
132.24
GBP / LEK
-2,29
146.22
CHF / LEK
-1,73
115.13
JPY / LEK
-1,44
101.13
Partnerë