Flash: Propagandonte për ISIS, Gjykata e Shkodrës caktoi arrest shtëpie për mësuesen Emine Alushi
Rasti i mësueses Emine Alushi e cila propagandonte para nxënësve për ISIS, u denoncua në emisionin investiagativ “STOP” në Tv KLAN
Politika ne ABC News
Edi Rama vs Ben Blushi, përballja në Parlament
Politika e javës në ABC News
27 dhjetor 2016 19:23
Edi Rama dhe Ben Blushi janë përballur për herë të parë në një interpelancë parlamentare. Politika në ABC News na sjell këtë zhvillim të javë që lamë pas: përplasjen deri në ofendime personale të dy ish miqve-rivalë që e njohin shumë mirë njëri-tjetrin.
Live Stream
Moti
Sondazh
Partitë parlamentare janë përfshirë në diskutimet për reformën zgjedhore në funksion të zgjedhjeve të 18 qershorit. Mendoni se debati mes tyre për votimin dhe numërimin elektronik në këto zgjedhje do të prodhojë konsensus?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
1,64
129.3
EUR / LEK
-1,36
134.45
GBP / LEK
2,05
159.58
CHF / LEK
-0,82
125.78
JPY / LEK
-5,24
110.07
Partnerë