Flash: Propagandonte për ISIS, Gjykata e Shkodrës caktoi arrest shtëpie për mësuesen Emine Alushi
Rasti i mësueses Emine Alushi e cila propagandonte para nxënësve për ISIS, u denoncua në emisionin investiagativ “STOP” në Tv KLAN
Konfidence
Teknicieni politikan në një rrëfim për jetën dhe karrierën në ABC News
26 nëntor 2016 12:41
Familja, profesioni dhe pasionet e tij
14 nëntor 2016 19:08
Mbi marrëdhëniet e tij me Berishën dhe mikun e humbur Olldashi
07 nëntor 2016 14:32
Në një rrëfim për jetën dhe punën e saj
02 nëntor 2016 18:18
Marrëdhënia e re me PD-në dhe raporti me Sali Berishën
25 tetor 2016 9:00
Analisti flet për jetën e tij private dhe atë publike
30 korrik 2014 22:41
Albin Kurti rrëfen jetën e tij në “Konfidencë”
30 korrik 2014 22:38
Sfidat dhe rruga, e cila e solli deri në këtë post
30 korrik 2014 22:33
Për herë të parë në televizion rrëfimi ekskluziv i katër vajzave
30 korrik 2014 22:35
Politikani dhe shkrimtari një “bashkëjetesë” harmonike
26 prill 2014 14:12
Live Stream
Moti
Sondazh
Partitë parlamentare janë përfshirë në diskutimet për reformën zgjedhore në funksion të zgjedhjeve të 18 qershorit. Mendoni se debati mes tyre për votimin dhe numërimin elektronik në këto zgjedhje do të prodhojë konsensus?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
1,64
129.3
EUR / LEK
-1,36
134.45
GBP / LEK
2,05
159.58
CHF / LEK
-0,82
125.78
JPY / LEK
-5,24
110.07
Partnerë