Flash: Mbyllen pa marrëveshje negociatat mes palëve politike dhe dy europarlamentarëve
Basha: Rama refuzon qeverinë teknike. Kryeministri: Të hapur për dialog pa kushte, por pa Vetingun nuk ka asnjë kompromis
Histori Shqiptare
Udhëtim drejt Lurës
Histori Shqiptare në vendin me bukuri të rrallë
03 prill 2017 12:23
Udhëtimi drejt Lurës nuk është ai që gjithkush mund ta imagjinojë. Megjithatë banorët janë gati të zhvillojnë Lurën për turizëm. Alma Cupi dhe Neki Feta, bashkë me operatorin Henri Simota në Histori Shqiptare sjellin Lurën dje dhe banorët që duan ta kthejnë vendin dikur me bukuri të rrallë si në kohërat e arta.
Live Stream
Moti
Sot

22° / 12°
Sondazh
Partitë opozitare kërkojnë përmes protestës qytetare krijimin e një qeverie teknike që do të mundësojë zgjedhje të lira e demokratike në vend. A mendoni se do të realizohet një kërkesë e tillë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-0,86
126
EUR / LEK
-1,41
134.93
GBP / LEK
2,72
161.18
CHF / LEK
-1,14
126.19
JPY / LEK
3,33
115.47
Partnerë