Flash: Propagandonte për ISIS, Gjykata e Shkodrës caktoi arrest shtëpie për mësuesen Emine Alushi
Rasti i mësueses Emine Alushi e cila propagandonte para nxënësve për ISIS, u denoncua në emisionin investiagativ “STOP” në Tv KLAN
Histori Shqiptare
Shqipëria ka fermnën e parë të çertifikuar organike
14 dhjetor 2016 16:38
Interesi për këtë frut në bjeshkët e Tropojës dhe Kukësit
07 nëntor 2016 21:48
“Histori shqiptare” sjell historinë e kësaj peme të veçantë
31 tetor 2016 12:41
Histori shqiptare sjell investimet e tre vëllezërve
12 korrik 2016 12:30
Do të markohet si produkt unik
17 qershor 2016 14:12
Histori Shqiptare sjell dëshmitë e punuesve të saj
06 qershor 2016 9:50
Si u shndërrua në një vend turistik
28 maj 2016 14:08
Prodhon miellin me të cilin gatuhet buka në vendet e zhvilluara
18 maj 2016 10:34
“Histori Shqiptare” sjell modelin e një shkolle me pedagogë amerikanë
09 maj 2016 9:07
Shpendi që po tërheq turistë të huaj
30 prill 2016 15:16
Live Stream
Moti
Sondazh
Partitë parlamentare janë përfshirë në diskutimet për reformën zgjedhore në funksion të zgjedhjeve të 18 qershorit. Mendoni se debati mes tyre për votimin dhe numërimin elektronik në këto zgjedhje do të prodhojë konsensus?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
1,64
129.3
EUR / LEK
-1,36
134.45
GBP / LEK
2,05
159.58
CHF / LEK
-0,82
125.78
JPY / LEK
-5,24
110.07
Partnerë