Flash: Propagandonte për ISIS, Gjykata e Shkodrës caktoi arrest shtëpie për mësuesen Emine Alushi
Rasti i mësueses Emine Alushi e cila propagandonte para nxënësve për ISIS, u denoncua në emisionin investiagativ “STOP” në Tv KLAN
ABC Story
Ngjarjet deri në marrjen e pushtetit dhe si u orientuan komunistët shqiptarë drejt terrorit
20 dhjetor 2016 12:57
Si e organizuan mbledhjen e formimit të partisë dy jugosllavë? (Pjesa 2)
12 dhjetor 2016 11:53
Si u organizuan komunistët deri në themelimin e partisë (pjesa I)
06 dhjetor 2016 11:33
Si funksionoi për 25 vjet linja “Top secret” që i solli miliona dollarë shtetit
14 nëntor 2016 17:10
Ngjarja e 1960 nën dritën e dokumenteve arkivore
31 tetor 2016 12:53
Ngjarja e 1960-ës nën dritën e dokumenteve arkivore
25 tetor 2016 14:14
Fetarë, por edhe patriotë… Ç’thotë historia për këtë komunitet të besimtarëve të fesë islame
19 shtator 2016 12:23
Akuzat e ministrit Michael Gove dhe historiku i marrëdhënieve dypalëshe
24 maj 2016 13:09
Si mori përsipër Enver Hoxha të stërviste grupet e huaja marksiste në vitet 1965-1975
29 prill 2016 11:57
Nako Spiru, çfarë ndodhi pas vrasjes?
04 prill 2016 11:25
Live Stream
Moti
Sondazh
Partitë parlamentare janë përfshirë në diskutimet për reformën zgjedhore në funksion të zgjedhjeve të 18 qershorit. Mendoni se debati mes tyre për votimin dhe numërimin elektronik në këto zgjedhje do të prodhojë konsensus?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
1,64
129.3
EUR / LEK
-1,36
134.45
GBP / LEK
2,05
159.58
CHF / LEK
-0,82
125.78
JPY / LEK
-5,24
110.07
Partnerë