Flash: Propagandonte për ISIS, Gjykata e Shkodrës caktoi arrest shtëpie për mësuesen Emine Alushi
Rasti i mësueses Emine Alushi e cila propagandonte para nxënësve për ISIS, u denoncua në emisionin investiagativ “STOP” në Tv KLAN
Programe
Kompozitori elktroakustik Ilir Lluka në Takimet e Kulturës
22 janar 2017 1:59
Shkrimtari Romeo Çollaku në Takimet e Kulturës
22 janar 2017 1:59
Politika e fundvitit në ABC News
22 janar 2017 1:59
Politika e javës në ABC News
22 janar 2017 1:59
Politika e javës në ABC News
22 janar 2017 1:59
Ngjarjet deri në marrjen e pushtetit dhe si u orientuan komunistët shqiptarë drejt terrorit
22 janar 2017 1:59
Ridvan Dibra në “Takimet e Kulturës”
22 janar 2017 1:59
Politika e javës në ABC News
22 janar 2017 1:59
Shqipëria ka fermnën e parë të çertifikuar organike
22 janar 2017 1:59
Effi Weiss dhe Amir Borenstein në “Takimet e Kulturës”
22 janar 2017 1:59
Live Stream
Moti
Sondazh
Partitë parlamentare janë përfshirë në diskutimet për reformën zgjedhore në funksion të zgjedhjeve të 18 qershorit. Mendoni se debati mes tyre për votimin dhe numërimin elektronik në këto zgjedhje do të prodhojë konsensus?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
1,64
129.3
EUR / LEK
-1,36
134.45
GBP / LEK
2,05
159.58
CHF / LEK
-0,82
125.78
JPY / LEK
-5,24
110.07
Partnerë