Flash: Lezhë, vritet me armë zjarri shtetasi Ajet Qokthi, 26 vjeç
Lezhë, Ajet Qokthi po lëvizte me furgonin e tij që mblidhte qumshtin në Torovicë, kur u qëllua për vdekje me armë zjarri
Të tjera
42 vjeçarja po përdor famën për të luftuar këtë fenomen
27 shtator 2016 13:27
Mban titullin “Heavy entertainment show”
27 shtator 2016 13:28
I ftuari i parë ish-kryeministri Sali Berisha
25 shtator 2016 13:36
Aktori nuk ka dhënë akoma ndonjë deklaratë zyrtare mbi akuzat
22 shtator 2016 17:11
Provat më të fundit vërtetojnë se ky planet mund të jetë potencialisht i banueshëm
22 shtator 2016 11:34
Filmi flet për vitet ’50 dhe do të jetë i ndarë në disa episode
21 shtator 2016 10:13
Nga 24 nominime fiton në 12 kategori
19 shtator 2016 15:10
Rowan Atkinson ka një rol serioz si detektiv
18 shtator 2016 11:20
Pasuesi i “50 hijet e Greit” në kinema më 10/2/2017
15 shtator 2016 10:56
Ekspozitë do qëndrojë e hapur për 30 ditë në Londër
15 shtator 2016 10:47
Live Stream
Moti
Sot

26° / 14°
Nesër

26° / 14°
Sondazh
Pas miratimit të reformës në drejtësi, a mendoni se qytetarët do të kenë më shumë besim tek drejtësia?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
1,30
122.12
EUR / LEK
1,55
137.6
GBP / LEK
5,70
162.42
CHF / LEK
0,16
125.53
JPY / LEK
-1,01
119.54
Partnerë