Flash: Presidenti amerikan, Obama uron Shqipërinë për festën e Pavarësisë
Obama: SHBA mbeten të përkushtuara për të ndihmuar Shqipërinë në rrugëtimin drejt integrimin të plotë Euro-Atlantik
Sport
Rezultatet: 2341 - 2350 nga 7254
Mark Vilmots, përfshiu lojtarin me origjinë shqiptare në skuadrën që do të shkojë në Brazil
14 maj 2014 11:21
Skolari fshehu 7 milionë euro
14 maj 2014 16:28
Eglantina Shabanaj dhe Rozana Gjergji synojnë të jenë fituese
14 maj 2014 11:09
Dhjetra milionë euro rreth Diego Kostës, Suarez dhe Kavanit
13 maj 2014 15:46
Për femra triumfon Maria Sharapova
12 maj 2014 15:54
Ndërsa Ilir Azemi duhet të kalojë nëpërmjet plej ofit
12 maj 2014 10:55
Më të mirët në “Top Tirana Open”
12 maj 2014 10:51
Teuta e Tomori fitojnë te paratërinjtë
11 maj 2014 13:39
Policia e Gjirokastrës dorëzohet edhe në fushën e blertë
10 maj 2014 18:10
Publikon para kohe listën e futbollistëve për Botërorin 2014
10 maj 2014 13:16
Rezultatet: 2341 - 2350 nga 7254
Live Stream
Moti
Sot

17° / 10°
Nesër

16° / 9°
Sondazh
Kryeministri Edi Rama propozon rikthimin si vepër penale të shpifjes ndaj funksionarëve publikë dhe të zgjedhurve, duke kërkuar dënim nga gjobë deri në tre vjet burg. Ky propozim shihet si:
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
0,26
128.71
EUR / LEK
-1,47
136.86
GBP / LEK
-0,45
195.01
CHF / LEK
-1,99
126.21
JPY / LEK
-0,26
104.48
Partnerë