Flash: Vrasja e dy turistëve çekë në Dukagjin, Policia: Dyshohet se janë qëlluar me plumb pas koke
Shkodër, dy turistët çekë që u vranë në Prekal të Dukagjinit janë, Mikael Svatos, 27 vjeç dhe Ana Kosinova, 36 vjeçe
Sport
Rezultatet: 2141 - 2150 nga 6546
Ka përmbysur rezultatin në fushën e tij me 97-94
19 dhjetor 2013 11:35
Raxha e Kazablankes del në finale, pasi mund 3-1 Atletikon e Mineiros
19 dhjetor 2013 11:27
Mund të nisë që nga janari i vitit të ardhshëm
19 dhjetor 2013 11:13
Vazhdojnë rrugën favoritët e tjerë
18 dhjetor 2013 17:21
Duka kërkohet edhe financimi i shtetit shqiptar
18 dhjetor 2013 15:50
Një ndeshje në Serinë B kushtonte rreth 300 mijë euro
18 dhjetor 2013 13:42
Bajerni në finale pas fitores 3-0 me kinezët e Guangzhout
18 dhjetor 2013 10:22
Skuadrat shqiptare fituan 1.5 milionë euro në plej ofin e Kupave të Europës, na kalon veç Serbia
18 dhjetor 2013 10:17
Dyshimet për drejtuesin shqiptar të Lacios janë të vogla
18 dhjetor 2013 10:09
Pas humbjes 0-1 në fushën e Lushnjes
18 dhjetor 2013 10:04
Rezultatet: 2141 - 2150 nga 6546
Live Stream
Moti
Sondazh
A ishin këto pritshmëritë për 61 kryetarët e rinj të bashkive, nisur nga rezultatet paraprake për zgjedhjet vendore të 21 qershorit?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
0,63
129
EUR / LEK
0,03
140.98
GBP / LEK
-1,09
197.72
CHF / LEK
0,01
136.29
JPY / LEK
-1,51
104.09
Partnerë