Flash: Policia e Sarandës arrestoi dy autorët e dyshuar të vrasjes së Aleksandër Bardhit
Policia: U arrestuan Fernando Deda, 25 vjeç dhe Gj. A, 16 vjeç, dyshohet se janë autorët e vrasjes së Aleksandër Bardhit
Sport
Rezultatet: 2141 - 2150 nga 8580
Pritet prezantimi i Sinisha Mihajloviç
04 qershor 2015 17:31
Kryeqyteti ka 40 herë më pak sipërfaqe sportive se mesatarja e Ballkanit
04 qershor 2015 15:57
Mesfushori i kombëtares do të luajë për Freiburgun në Bundesligën 2
04 qershor 2015 15:57
Boterori i Rusisë dhe Katarit rrezikojnë të anulohen nga presidenti i ri
04 qershor 2015 14:59
Mban vendin e 51-të
04 qershor 2015 15:02
I shkaktoi Nadalit humbjen e dytë në karrierë në “Rolan Garos”
04 qershor 2015 10:59
Lojtari më i mirë dhe pretendenti për titull, Stefen Kerri, as ndër 50 më të paguarit
04 qershor 2015 11:36
INTERPOL-i shton në listën e të kërkuarve 6 eksponentë të futbollit botëror
03 qershor 2015 17:54
Përfshihet zyrtarisht në hetimet e FBI për korrupsionin në FIFA
03 qershor 2015 14:25
Presidenti Berluskoni mendon Sinisha Mihajloviçin si trajner
03 qershor 2015 14:00
Rezultatet: 2141 - 2150 nga 8580
Live Stream
Moti
Sot

25° / 14°
Nesër

25° / 14°
Sondazh
Pas miratimit të reformës në drejtësi, a mendoni se qytetarët do të kenë më shumë besim tek drejtësia?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
1,30
122.12
EUR / LEK
1,55
137.6
GBP / LEK
5,70
162.42
CHF / LEK
0,16
125.53
JPY / LEK
-1,01
119.54
Partnerë