Flash: Kryeministria: Opozita të dale nga klubi thashethemeve provinciale dhe të kthehet në Kuvend
Kryeministria: Deklarata e PD për tenderin e dekorimit të Tiranës gjatë vizitës së Papës, dëshmi e degjenerimit politik të opozitës
Sport
Rezultatet: 2121 - 2130 nga 5527
Dy skuadrat më me emër të futbollit shqiptar do braktisin kryeqytetinDerbi, dikur, më i madh i Shqipërisë, do të luhet këtu. Në Yrshek, një fshat në periferi të kryeqytetit, ndërsa për një Dinamo-Partizani, Tirana këtë herë nuk ka vend.
15 mars 2013 16:14
Shorti, Skenderbeu-Bylis e Kukësi-Laçi
15 mars 2013 14:15
Paris SG-Barcelona, Malaga-Dortmund, Real Madrid-Galatesaray, Bajern-Juventus
15 mars 2013 13:31
Francisco I me kartë anëtarësimi në klubin argjentinas San Lorenzo
14 mars 2013 21:33
Pas 17 vjetësh nuk ka asnjë skuadër në çerekfinalet e Champions League
14 mars 2013 21:28
Statistikat tregojnë se kuqezinjtë janë më mirë kur nuk luajnë
14 mars 2013 21:24
Shkak janë pagesat e prapambetura
14 mars 2013 16:13
Ndeshja do të luhet vetëm nëse plotësohen kushtet
14 mars 2013 14:23
Prag shorti i çerekfinaleve, favorit dhe Reali
14 mars 2013 11:35
Aktivitet ku do të ndeshen klubet më të mëdhenj në botë
13 mars 2013 19:31
Rezultatet: 2121 - 2130 nga 5527
Live Stream
Moti
Sot

22° / 12°
Nesër

23° / 13°
Sondazh
Apo e lufton si duhet qeveria trafikun e drogës?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
2,00
110.16
EUR / LEK
-0,48
139.57
GBP / LEK
2,77
177.1
CHF / LEK
-0,59
115.5
JPY / LEK
-0,30
102.56
Partnerë