Flash: Propagandonte për ISIS, Gjykata e Shkodrës caktoi arrest shtëpie për mësuesen Emine Alushi
Rasti i mësueses Emine Alushi e cila propagandonte para nxënësve për ISIS, u denoncua në emisionin investiagativ “STOP” në Tv KLAN
Sport
Rezultatet: 2121 - 2130 nga 9171
Do të luhet derbi skandinav mes Suedise e Danimarkës
18 tetor 2015 13:39
De Biazi: Do pushoj pak, pres të kuptoj federatën
18 tetor 2015 13:19
I jep fitore me Vajekanon një Barcelone serish të dobët pa Lionel Mesin
18 tetor 2015 11:59
Në finalen e europianit të volejbollit të meshkujve
18 tetor 2015 14:46
I jep fitoren 3-2 skuadrës së tij, Melburn Viktori në Australi
18 tetor 2015 16:09
Alban Bushi: Nuk ka krisje, qëndron edhe në euro 2016
17 tetor 2015 12:19
Gjermania akuzohet se bleu organizimin e turneut të futbollit
17 tetor 2015 12:58
Mbyllet sektori i stadiumit dhe 20 mijë euro gjobë
16 tetor 2015 20:18
Bëhet anëtarja e 51-të në kontinentin e vjetër
16 tetor 2015 17:56
“Ëndrrat bëhen realitet”
16 tetor 2015 16:02
Rezultatet: 2121 - 2130 nga 9171
Live Stream
Moti
Sondazh
Partitë parlamentare janë përfshirë në diskutimet për reformën zgjedhore në funksion të zgjedhjeve të 18 qershorit. Mendoni se debati mes tyre për votimin dhe numërimin elektronik në këto zgjedhje do të prodhojë konsensus?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
1,64
129.3
EUR / LEK
-1,36
134.45
GBP / LEK
2,05
159.58
CHF / LEK
-0,82
125.78
JPY / LEK
-5,24
110.07
Partnerë