Flash: Basha në “Facebook”: Brenda një viti qeveria e futi vendin në krizë ekonomike
Kreu i PD, Basha në “Facebook”: Nuk do të lejojmë që pas 24 vitesh të kthehet shteti policor
Sport
Rezultatet: 2111 - 2120 nga 5521
Synohet fitorja dhe golat e Ronaldos
16 mars 2013 14:15
Dortmund pret Frajburgun, Bajerni, në Leverkusen
16 mars 2013 11:32
Leonardo i emocionuar për Barçën, lëshon propozimin live për martesë
15 mars 2013 18:37
Mesfushori i Juventusit dëshiron të luajë për Italinë
15 mars 2013 17:46
Dy skuadrat më me emër të futbollit shqiptar do braktisin kryeqytetinDerbi, dikur, më i madh i Shqipërisë, do të luhet këtu. Në Yrshek, një fshat në periferi të kryeqytetit, ndërsa për një Dinamo-Partizani, Tirana këtë herë nuk ka vend.
15 mars 2013 16:14
Shorti, Skenderbeu-Bylis e Kukësi-Laçi
15 mars 2013 14:15
Paris SG-Barcelona, Malaga-Dortmund, Real Madrid-Galatesaray, Bajern-Juventus
15 mars 2013 13:31
Francisco I me kartë anëtarësimi në klubin argjentinas San Lorenzo
14 mars 2013 21:33
Pas 17 vjetësh nuk ka asnjë skuadër në çerekfinalet e Champions League
14 mars 2013 21:28
Statistikat tregojnë se kuqezinjtë janë më mirë kur nuk luajnë
14 mars 2013 21:24
Rezultatet: 2111 - 2120 nga 5521
Live Stream
Moti
Sot

24° / 12°
Nesër

22° / 12°
Pasnesër

23° / 13°
Sondazh
Apo e lufton si duhet qeveria trafikun e drogës?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
2,00
110.16
EUR / LEK
-0,48
139.57
GBP / LEK
2,77
177.1
CHF / LEK
-0,59
115.5
JPY / LEK
-0,30
102.56
Partnerë