Flash: Kuvendi shkarkon me 72 vota pro dhe 6 kundër Guvernatorin e Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullan
Kuvendi shkarkon me 71 vota pro, 6 kundër dhe 1 abstenim kryeinspektoren e Përgjithshme të BSH, Elivar Golemi
Sport
Rezultatet: 2111 - 2120 nga 5366
Në pritje të nënshkrimit të kontratës
31 janar 2013 15:07
Prezantohet zyrtarisht si president i Vllaznisë në futboll
31 janar 2013 11:30
Në grup me Spanjën, Austrinë, Hungarinë dhe Bosnjë-Hercegovinën,
31 janar 2013 11:07
Ideja nga Kosova për hapin e parë drejt ligës së përbashkët
30 janar 2013 20:30
Trajneri Gega zbulon skuadrën për miqësoren e 6 shkurtit
30 janar 2013 20:26
Bardheblutë, të kompletuar për gjysmën e mbetur të sezonit
30 janar 2013 20:02
Vendimi nga Ekzekutivi i FSHF-së nëse lojtarët nuk i përgjigjet ftesës pa arsye
30 janar 2013 20:39
Bie në sy fitorja e Miluokit dhe suksesi i tretë radhazi për Lejkërsat
30 janar 2013 10:33
Dëshmia tronditëse e mjekut famëkeq, Eufemiano Fuentes
29 janar 2013 21:34
Sulmuesi do të firmosë kontratë për 4 vjet e gjysmë me “Djallin”
29 janar 2013 19:43
Rezultatet: 2111 - 2120 nga 5366
Live Stream
Moti
Sot

27° / 17°
Nesër

27° / 17°
Sondazh
Apo e lufton si duhet qeveria trafikun e drogës?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
1,86
108.16
EUR / LEK
0,60
140.05
GBP / LEK
-1,29
174.33
CHF / LEK
0,66
116.09
JPY / LEK
1,57
102.86
Partnerë