Flash: Avokati Vladimir Meçe dorëzoi në Gjykatën e Lartë kërkesën për lirimin e menjëhershëm të
Avokati i Doshit, Vladimir Meçe: Prokurorët kanë tejkaluar kompetencat dhe kanë abuzuar me ndalimin e klientit tim
Sport
Rezultatet: 2091 - 2100 nga 6169
60 000 euro gjobë për problemet në Europa League
27 shtator 2013 21:47
Futbolli i femrave, Shqipëria humbet 4-0 më Hollandë
26 shtator 2013 19:57
Fitoi 2-1 në minutën e fundit në fushën e Elçes falë Ronaldos
26 shtator 2013 13:00
Futbollistët kërcënojnë me grevë
26 shtator 2013 12:52
Do të firmosë për Bajernin e Mynihut në janar
26 shtator 2013 11:57
Çerekfinalet përfunduan që të gjitha me rezultatin 3-1
26 shtator 2013 11:53
Komisioni i Apelit lë në fuqi dënimin me heqje 3 pikësh për vlonjatët
26 shtator 2013 11:22
Ndeshja e radhës për eleminatoret e Botërorit
26 shtator 2013 11:10
Dënohet me 5 javë pezullim sulmuesi kroat Vedran Gerc pas kartonit të kuq në Shkodër
25 shtator 2013 12:02
Pastore larg Paris SG, Ançeloti pagoi 3.5 milionë euro për t’u ulur në pankinen e Realit
25 shtator 2013 11:56
Rezultatet: 2091 - 2100 nga 6169
Live Stream
Moti
Sondazh
Mendoni se Ilir Meta duhet të japë dorëheqjen, pas akuzave për përfshirje në skenarin e vrasjes së dy deputetëve të Kuvendit të Shqipërisë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-3,72
127.95
EUR / LEK
-0,02
140.5
GBP / LEK
-5,10
191.07
CHF / LEK
0,84
133.7
JPY / LEK
-2,07
107.15
Partnerë