Flash: Aksident në minierën e Selishtës, humbën jetën Miftar Losha dhe Albert Losha
Peshkopi, drejtuesi teknik, Miftar Losha e minatori Albert Losha u aksidentuan pas një rrëshqitje dheu në minierën e Selishtës
Sport
Rezultatet: 2071 - 2080 nga 6772
Atletja: Dua të bëj më mirë në finale
08 mars 2014 14:35
Skënderbeu drejt titullit, Tirana ngjitet në vendin e tetë
08 mars 2014 16:51
Pogba, Diego Kosta dhe Van Persi “çmendin” merkaton e futbollit
08 mars 2014 10:35
Turqia pritet të jetë kundërshtari i radhës në muajin maj
08 mars 2014 10:29
Episiodi që preku mijëra tifozë në miqesoren Afrika e Jugut-Brazil
06 mars 2014 15:57
Mbyll ndeshjet e Kampionatit Europian me një fitore të bukur 3-1 në Austri
06 mars 2014 12:55
Mendojnë se fitorja ndaj Maltës nuk ishte diçka e lehtë
06 mars 2014 11:07
De Biazi, vlerëson lojën dhe rastet e krijuara ndaj Maltës
06 mars 2014 10:58
Rekordi i Ronaldos, sulmuesi është golashënuesi më i mirë i Portugalisë
06 mars 2014 15:55
Mund në ndeshjen miqësore 2-0 Maltën
05 mars 2014 23:06
Rezultatet: 2071 - 2080 nga 6772
Live Stream
Moti
Sondazh
Shqipëria mori mbështetjen më të vogël financiare nga BE në Samitin e Vjenës, duke u renditur e fundit në listë me 1.5 milion euro. Mendoni se ky vendim erdhi si pasojë e:
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-3,47
123.91
EUR / LEK
-0,09
139.43
GBP / LEK
-2,63
194.33
CHF / LEK
-0,02
129.53
JPY / LEK
-1,46
100.69
Partnerë