Flash: Gjykata e Durrësit e rrëzoi kërkesën e Lulëzim Berishës për lirim të parakohshëm
Kreu i “Bandës së Durrësit”, Lulëzim Berisha kërkoi lirimin e parakohshëm nga burgu kur i kanë mbetur edhe 6 vite dënim
Sport
Rezultatet: 2071 - 2080 nga 8347
Kukësi dhe Laçi do të diskutojnë trofeun
23 prill 2015 11:28
Pep Guardiola: Ishte çështje jete ose vdekjeje
22 prill 2015 14:26
Olimpiakos kalon në avantazh në çerekfinale ndaj Barcelonës
22 prill 2015 10:38
I jep fitoren e dytë Klivlendit ndaj Bostonit, në plej of
22 prill 2015 10:36
Josa dhe Shaqiri kërkojnë të fitojnë gjithçka
22 prill 2015 19:28
Lojtarët e Milanit, Interit dhe Romës duan futbollin e madh
21 prill 2015 20:17
Vrapon 42 km dhe në fund i kërkon të dashurës të martohen
21 prill 2015 20:17
Komisioni Etikës “kryqëzon” Ilion Likën, Arben Muskaj dhe Ganiol Kaçulin
21 prill 2015 17:51
Në 20:45 Barcelona-Paris Sg, Bajern-Porto
21 prill 2015 12:36
Turqit eleminuan kampionen në fuqi, Makabin e Tel Avivit
21 prill 2015 11:56
Rezultatet: 2071 - 2080 nga 8347
Live Stream
Moti
Sot

34° / 22°
Nesër

34° / 22°
Sondazh
Pas miratimit të reformës në drejtësi, a mendoni se qytetarët do të kenë më shumë besim tek drejtësia?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
0,29
123.86
EUR / LEK
0,00
136.72
GBP / LEK
-0,32
159.62
CHF / LEK
-0,39
125.75
JPY / LEK
-1,67
121.25
Partnerë