Flash: Dorëzohet në polici bashkëpunëtori i dyshuar në vrasjen e Elton Çiços
Renato Milloshi u dorëzua pasi ishte në kërkim sepse dyshohet se e ndihmoi Jani Aliajn në atentatin ku u vra Elton Çiço
Sport
Rezultatet: 1 - 10 nga 9291
Durant e Drejmond Grin i japin fitoren Golden Stejtit
28 shkurt 2017 10:51
Kampionët mposhtin bindshëm, 3-1, Liverpulin e Jurgen Klopit
28 shkurt 2017 10:44
Gol edhe Rashica në Holandë
27 shkurt 2017 16:34
Por ende i pakënaqur pas fitores së Kupës së Ligës me Mançester Junajtidin
27 shkurt 2017 15:26
Dhe ruajti një pikë epërsi në krye të Kampionatit Spanjoll
27 shkurt 2017 15:02
Mbrojtësi i kombëtares i pafuqishëm ndaj Bajernit
26 shkurt 2017 14:11
Arrin suksesin e 30-të radhazi në fushën e tij
26 shkurt 2017 12:58
Kolegët në krah të italianit
25 shkurt 2017 16:29
Mbetet pranë rekordit të Uilti Çemberlenit
25 shkurt 2017 16:20
Shorti u hodh në Nion të Zvicrës
24 shkurt 2017 14:56
Rezultatet: 1 - 10 nga 9291
Live Stream
Moti
Sot

18° / 8°
Sondazh
Partitë opozitare kërkojnë përmes protestës qytetare krijimin e një qeverie teknike që do të mundësojë zgjedhje të lira e demokratike në vend. A mendoni se do të realizohet një kërkesë e tillë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-2,44
126.86
EUR / LEK
1,89
136.34
GBP / LEK
-1,12
158.46
CHF / LEK
1,55
127.33
JPY / LEK
2,07
112.14
Partnerë