Flash: Krim në familje në Shkodër, xhaxhai vrau me thikë nipin e tij
Shkodër, sipas policisë viktima është Mirsad Kuçi 33 vjeç, ndërsa autor i krimit është xhaxhai i tij Bujar Kuçi 62 vjeç
Sport
Marko Asensio humb Championsin për arsye banale
Ylli i Realit merr infeksion për shkak të depilimit
13 shtator 2017 17:30
Marko Asensio nuk do të mundet të luajë sonte për Realin në Ligën e Kampionëve. Talenti i ri e humbi ndeshjen ndaj Apoel-it të Qipros për një arsye krejt banale. Ai pësoi infeksion pasi bëri depilim të këmbëve, dhe gjendja e tij shëndetësore ishte e tillë që nuk e lejoi trajnerin Zidan që ta përfshinte në skuadër për takimin e sotëm në orën 20:45 në “Santiago Bernabeu”.
Për fat, Reali ka një ndeshje relativisht të lehtë ndaj skuadrës nga Qipro, por besohet se Zidan duhet të ketë mbetur shumë I pakënaqur me Asension për këtë që ndodhi. Futbollisti 21-vjeçar ka shkëlqyer në këtë fillim sezoni për Madridin dhe po ashtu ka fituar një vend në ekipin kombëtar të Spanjës, pasi shënoi shumë gola me Spanjën U21.
Live Stream
Moti
Sot

24° / 15°
Nesër

25° / 16°
Pasnesër

27° / 17°
Sondazh
Me nisjen e legjislaturës së re, partitë janë përfshirë në diskutimet, ende jo në tryezë për reformën zgjedhore. Mendoni se kësaj radhe klasa politike do t'i realizojë në kohë ndryshimet në këtë reformë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,30
112.09
EUR / LEK
-0,74
132.24
GBP / LEK
-2,29
146.22
CHF / LEK
-1,73
115.13
JPY / LEK
-1,44
101.13
Partnerë