Flash: Operacion antidrogë në Shkodër në zonën e Pultit, janë angazhuar 400 forca policie me 60 mjete
Operacioni antidrogë në Shkodër, parcelat me bimë narkotike në zonën e Pultit janë konstatuar përmes pamjeve nga ajri
Sport
Danimarka me mungesa përballë Shqipërisë
01 shtator 2015 14:52
Shqiptari i Belgjikës ka shansin e karrierës
01 shtator 2015 12:18
Shpresohet që ai të zgjedhë Shqipërinë
01 shtator 2015 11:20
Largohet nga Lacio për kombëtaren
01 shtator 2015 10:32
Përpara ndeshjes së 4 shtatorit kundër Danimarkës
31 gusht 2015 15:49
Skuadra e Diego Simeones kërkon titullin
31 gusht 2015 15:21
Mesfushori firmosi një kontratë 6-vjeçare
31 gusht 2015 15:24
Sulmuesi shënoi dy gola të tjerë në fitoren e skuadrës së tij
31 gusht 2015 13:03
Tjetër fitore për Teutën
30 gusht 2015 11:27
Për ndeshjen në “Elbasan Arena” kthehen Ronaldo dhe Pepe
29 gusht 2015 14:42
Live Stream
Moti
Sot

35° / 21°
Nesër

33° / 19°
Pasnesër

32° / 18°
Sondazh
Shqipëria mori mbështetjen më të vogël financiare nga BE në Samitin e Vjenës, duke u renditur e fundit në listë me 1.5 milion euro. Mendoni se ky vendim erdhi si pasojë e:
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-3,47
123.91
EUR / LEK
-0,09
139.43
GBP / LEK
-2,63
194.33
CHF / LEK
-0,02
129.53
JPY / LEK
-1,46
100.69
Partnerë