Flash: Policia sekuestroi rreth 1 ton kanabis sativa në orët e para të mëngjesit
Policia bllokoi një Velierë midis plazhit të Levanit dhe Darëzezës, në bord u kapën një shqiptar dhe një italian
Sport
Ekipi i trajnerit Klop u eleminua nga Leisteri në kupën e ligës angleze
20 shtator 2017 16:31
Në Bjellorusi, shqiptarët munden minimalisht, 0-1
20 shtator 2017 16:19
Trajneri i njohur, Agim Canaj, analizon Superligën
20 shtator 2017 13:39
Hames Rodrigez shkëlqen në debutim
20 shtator 2017 12:30
Barça fiton thellë pa ndjerë mungesën e yjeve
20 shtator 2017 11:13
Portugezi ka një rekord të madh në karrierë
19 shtator 2017 18:28
Nejmar e Kavani, konflikt për të gjuajtur një goditje dënimi
19 shtator 2017 16:30
Tjetër dëmtim që trondit trajnerin Ançeloti
19 shtator 2017 14:24
Mbrojtesit e qendrës, Ajeti e Gjimshiti, kalojnë dëmtimet dhe janë gati
19 shtator 2017 14:23
12 vende të tjera kërkojnë përjashtimin e Rusisë nga lojërat olimpike
19 shtator 2017 12:15
Live Stream
Moti
Sot

25° / 14°
Sondazh
Me nisjen e legjislaturës së re, partitë janë përfshirë në diskutimet, ende jo në tryezë për reformën zgjedhore. Mendoni se kësaj radhe klasa politike do t'i realizojë në kohë ndryshimet në këtë reformë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,30
112.09
EUR / LEK
-0,74
132.24
GBP / LEK
-2,29
146.22
CHF / LEK
-1,73
115.13
JPY / LEK
-1,44
101.13
Partnerë