Flash: Mbyllen pa marrëveshje negociatat mes palëve politike dhe dy europarlamentarëve
Basha: Rama refuzon qeverinë teknike. Kryeministri: Të hapur për dialog pa kushte, por pa Vetingun nuk ka asnjë kompromis
Rajoni
Rezultatet: 1 - 10 nga 7644
Kontratë 232 milionë euro me një grup franko-gjerman
25 prill 2017 13:08
LSDM: “Ndryshime do ketë nga shumica e re”
24 prill 2017 21:11
Mund të ndikojë në refuzimin e kërkesës për ekstradim në Serbi
24 prill 2017 19:17
“BE ka mungesë vizioni për Kosovën”
24 prill 2017 18:49
Nuk benë transparencë për fondin 5 mld dollarë që i dhanë fondacionit Soros në Maqedoni
23 prill 2017 15:06
Daçiç: “Po nxitet luftë e re e përgjakshme në Ballkan”
23 prill 2017 14:05
Gjobë për Kryetarin e Kuvendit Kadri Veseli
21 prill 2017 11:12
VMRO-DPMNE vijon me akuzat ndaj platformës së partive shqiptare
20 prill 2017 20:07
“Deklaratat për bashkim të Shqipërisë me Kosovën në dëm të paqes në rajon”
20 prill 2017 17:22
Dyshime për autorësinë e grupeve të ekstremit të majtë
20 prill 2017 11:04
Rezultatet: 1 - 10 nga 7644
Live Stream
Moti
Sot

22° / 12°
Sondazh
Partitë opozitare kërkojnë përmes protestës qytetare krijimin e një qeverie teknike që do të mundësojë zgjedhje të lira e demokratike në vend. A mendoni se do të realizohet një kërkesë e tillë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-0,86
126
EUR / LEK
-1,41
134.93
GBP / LEK
2,72
161.18
CHF / LEK
-1,14
126.19
JPY / LEK
3,33
115.47
Partnerë