Flash: Operacion antidrogë në Shkodër në zonën e Pultit, janë angazhuar 400 forca policie me 60 mjete
Operacioni antidrogë në Shkodër, parcelat me bimë narkotike në zonën e Pultit janë konstatuar përmes pamjeve nga ajri
Rajoni
Rezultatet: 1 - 10 nga 5715
Bie ndjeshëm mbështetja për ish-Kryeministrin Aleksis Tsipras
01 shtator 2015 12:11
LSDM: Me kthimin në Kuvend respektojmë marrëveshjen politike
31 gusht 2015 19:20
Mbledh anëtarët e partisë SYRIZA dhe fillon fushatën
30 gusht 2015 13:02
Për marrëveshjen e demarkacionit të kufijve
29 gusht 2015 15:26
Hyn në fuqi ligji i nënshtetësisë për fëmijët e brezit të dytë të emigrantëve
28 gusht 2015 19:36
Dekreti presidencial caktoi 20 shtatorin 2015 si datë për zhvillimin e zgjedhjev
28 gusht 2015 18:48
Lajmi u konfirmua edhe ministria e jashtme austriake
28 gusht 2015 11:32
Kryeministrja në detyrë: Misioni ynë, zhvillimi i zgjedhjeve
28 gusht 2015 11:09
Pritet data e zgjedhjeve të parakohshme
27 gusht 2015 19:24
Opozita dështon në krijimin e qeverisë së re
27 gusht 2015 18:43
Rezultatet: 1 - 10 nga 5715
Live Stream
Moti
Sot

35° / 21°
Nesër

33° / 19°
Pasnesër

32° / 18°
Sondazh
Shqipëria mori mbështetjen më të vogël financiare nga BE në Samitin e Vjenës, duke u renditur e fundit në listë me 1.5 milion euro. Mendoni se ky vendim erdhi si pasojë e:
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-3,47
123.91
EUR / LEK
-0,09
139.43
GBP / LEK
-2,63
194.33
CHF / LEK
-0,02
129.53
JPY / LEK
-1,46
100.69
Partnerë