Flash: Policia arreston biznesmenin Hajredin Fratari për veprën penale “ndërtim të paligjshëm”
Deputetët e PD thanë se arrestimi është hakmarrje e pastër politike e Edi Ramës pas akuzës për rryshfet të Hajredin Fratarit ndaj Kryeministrit
Rajoni
Vendet e Ballkanit Perëndimor vazhdojnë bashkëpunimin për marrëdhënie më të forta
24 tetor 2014 15:00
Para largimit të saj nga posti i saj në 1 nëntor
23 tetor 2014 14:18
“Haradinaj, Mustafa dhe Limaj akuzohen për të njëjten gjë”
23 tetor 2014 12:08
Nuk ka më asnjë mjet për të bërë të mundur zgjedhjen e Kryetarit të Kuvendit
23 tetor 2014 12:50
Veprime naive të autoriteteve greke
22 tetor 2014 17:38
Flet Kryetarja e KQZ në Kosovë, Daka
22 tetor 2014 10:55
Akuzohen për rrëmbimin e një të mituri dhe vjedhje në bashkëpunim
21 tetor 2014 17:14
Daçiç falenderon Ashton për kontributin në normalizimin e marrëdhënieve Kosovë- Serbi
21 tetor 2014 16:48
Ministria e Brendshme e Maqedonisë jep detaje për aksionin
21 tetor 2014 17:48
Live Stream
Moti
Sot

23° / 13°
Nesër

22° / 10°
Pasnesër

24° / 11°
Sondazh
Apo e lufton si duhet qeveria trafikun e drogës?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
2,00
110.16
EUR / LEK
-0,48
139.57
GBP / LEK
2,77
177.1
CHF / LEK
-0,59
115.5
JPY / LEK
-0,30
102.56
Partnerë