Flash: Arrestohet prokurori i Fierit Petrit Vukaj, për akuzën e korrupsionit pasiv
Prokurori i Fierit, Petrit Vukaj akuzohet se ka marrë 300 mijë lekë të reja për zbutjen e dënimit ndaj një të pandehuri
Rajoni
Policia e Kosovës nuk gjeti asnjë mjet të dyshimtë
27 nëntor 2015 15:43
Kërkojnë tërheqjen e Greqisë nga aleanca ushtarake perëndimore
27 nëntor 2015 14:46
4000 emigrantë zbarkuan në Pire në 24 orët e fundit
27 nëntor 2015 14:38
Refugjatët e ngujuar prej tetë ditësh, rrëzojnë barrikadat, sulmojne policinë
27 nëntor 2015 12:01
Ambasada shqiptare në Athinë organizon një sërë aktivitetesh
27 nëntor 2015 11:49
Tsakalotos: Kemi plan për daljen nga kriza
26 nëntor 2015 19:28
Vetëvendosja fton shqiptarët të marrin pjesë në manifestim, transporti falas
26 nëntor 2015 14:37
Deputetja britanike: Kusht pranimi i pavarësisë së Kosovës
26 nëntor 2015 14:18
Beogradi bllokon për herë të dytë në doganë donacioenet e ardhura me libra nga Kosova
26 nëntor 2015 13:24
Gjuriç: Do të përafrojë qeverinë serbe me BE-në dhe NATO
26 nëntor 2015 10:53
Live Stream
Moti
Sot

16° / 9°
Nesër

16° / 8°
Sondazh
Kryeministri Edi Rama propozon rikthimin si vepër penale të shpifjes ndaj funksionarëve publikë dhe të zgjedhurve, duke kërkuar dënim nga gjobë deri në tre vjet burg. Ky propozim shihet si:
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
0,26
128.71
EUR / LEK
-1,47
136.86
GBP / LEK
-0,45
195.01
CHF / LEK
-1,99
126.21
JPY / LEK
-0,26
104.48
Partnerë