Flash: Propagandonte për ISIS, Gjykata e Shkodrës caktoi arrest shtëpie për mësuesen Emine Alushi
Rasti i mësueses Emine Alushi e cila propagandonte para nxënësve për ISIS, u denoncua në emisionin investiagativ “STOP” në Tv KLAN
Politikë
Rezultatet: 1 - 10 nga 12761
Selia blu fton qytetarët të “zgjedhin” kandidatët tek PD.al
21 janar 2017 15:37
“Nëse garantojnë ekspertët ndërkombëtarë dhe OSBE/ODIHR”
20 janar 2017 15:45
Nuk i jep të drejtë “të ngrijë” mandatin deri në përfundim të procesit
20 janar 2017 15:38
Për inaugurimin e presidentit të ri Trump
20 janar 2017 15:36
Dyshohet për fshehje të pasurisë
20 janar 2017 15:28
Diskutimi për zbatimin e Vetingut të gjyqtarëve dhe prokurorëve
20 janar 2017 15:09
Bashkëpunimi mes SHBA-së dhe Shqipërisë do të rritet në të ardhmen
20 janar 2017 13:05
Manjani: Kujdës me përgjimet e Shish dhe drejtësinë penale
19 janar 2017 18:56
“Trump do të forcojë marrëdhëniet me Shqipërinë”
19 janar 2017 17:23
Në përpjekje për të justifikuar pasurinë
19 janar 2017 16:37
Rezultatet: 1 - 10 nga 12761
Live Stream
Moti
Sondazh
Partitë parlamentare janë përfshirë në diskutimet për reformën zgjedhore në funksion të zgjedhjeve të 18 qershorit. Mendoni se debati mes tyre për votimin dhe numërimin elektronik në këto zgjedhje do të prodhojë konsensus?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
1,64
129.3
EUR / LEK
-1,36
134.45
GBP / LEK
2,05
159.58
CHF / LEK
-0,82
125.78
JPY / LEK
-5,24
110.07
Partnerë