Flash: Krim në familje në Shkodër, xhaxhai vrau me thikë nipin e tij
Shkodër, sipas policisë viktima është Mirsad Kuçi 33 vjeç, ndërsa autor i krimit është xhaxhai i tij Bujar Kuçi 62 vjeç
Politikë
Të qeshura, ironi dhe batuta në orët e vona në parlament
Gjatë debatit për programin e qeverisë
13 shtator 2017 16:21
Deputetët e parlamentit shpenzuan orët e vona të natës dhe ato të mëngjesit brenda sallës së Parlamentit ku gjatë debatit për programin e qeverisë nuk munguan batutat, ironitë dhe të qeshurat. Disa të rinj, të tjerë me më shumë eksperiencë, deputetët kaluan momente hilariteti gjatë seancës që përfundoi rreth orës 7 të mëngjesit.

Orë të vona nate dhe deputetët shpërthejnë në hilaritet.
Debati disa orarsh dhe orët e gjata të punës duket se kanë lodhur dëgjuesit, mungesa e seriozitetit e të cilëve s'mund mos reflektohet edhe tek folësit.
Më hoqe mallin e Violeta Manushit i tha Kryeministri, por Ervin Salianji ju përgjigj... edhe ti si Koçi je.
Dozat e humorit ndezën ironinë dhe imagjinatën tek Besnik Bare.
E në fund vlen shprehja popullore, gjella me kripë e kripa me karar.
Live Stream
Moti
Sot

24° / 15°
Nesër

25° / 16°
Pasnesër

27° / 17°
Sondazh
Me nisjen e legjislaturës së re, partitë janë përfshirë në diskutimet, ende jo në tryezë për reformën zgjedhore. Mendoni se kësaj radhe klasa politike do t'i realizojë në kohë ndryshimet në këtë reformë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,30
112.09
EUR / LEK
-0,74
132.24
GBP / LEK
-2,29
146.22
CHF / LEK
-1,73
115.13
JPY / LEK
-1,44
101.13
Partnerë