Flash: Liga e Europës, Skënderbeu u kualifikua në turin e tretë
Liga e Europës, Skënderbeu mundi me rezultatin 2-0 skuadrën e Kairat Almaty. Golat u shënuan nga Sabien Lilaj 50’ dhe Sebino Plaku 83’
Politikë
Monika Kryemadhi për Edicionin Veror në ABC News
“Nuk do të jem në krah të Ilir Metës si zonja e parë kur të betohet si President”
17 korrik 2017 17:22
Monika Kryemadhi ka zbuluar për ABC News se nuk do të jetë në krah të ilir Metës në 24 korrik, kur ai të bëjë betimin si kreu i ri i shtetit. Ashtu siç edhe e kishte paralajmëruar se mund të ndodhte, Kryemadhi siguron se ka vendosur që të mos jetë në funksionin e zonjës së parë, por në vijën e parë të opozitarizmit ndaj qeverisë.  
Live Stream
Moti
Sot

36° / 23°
Nesër

37° / 23°
Pasnesër

37° / 22°
Sondazh
Kush mendoni se do ta fitojë garën për kryetar të Partisë Demokratike?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,50
113.9
EUR / LEK
0,60
132.6
GBP / LEK
-1,60
148.2
CHF / LEK
0,70
119.9
JPY / LEK
101,10
102.04
Partnerë