Flash: Liga e Europës, Skënderbeu u kualifikua në turin e tretë
Liga e Europës, Skënderbeu mundi me rezultatin 2-0 skuadrën e Kairat Almaty. Golat u shënuan nga Sabien Lilaj 50’ dhe Sebino Plaku 83’
Politikë
KE për marrëveshjen Rama-Basha
Të fillojë zbatimi i vetingut
19 maj 2017 14:28
Komisioni Europian përgëzon drejtuesit e dy partive më të mëdha në vend për marrëveshjen e arritur. Zëdhënësja Maja Kocijançiç përsëriti rëndësinë e zbatimit të procesit të Vettingut, si çelësin drejt anëtarësimit në Bashkimin Evropian.
Live Stream
Moti
Sot

36° / 23°
Nesër

37° / 23°
Pasnesër

37° / 22°
Sondazh
Kush mendoni se do ta fitojë garën për kryetar të Partisë Demokratike?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,50
113.9
EUR / LEK
0,60
132.6
GBP / LEK
-1,60
148.2
CHF / LEK
0,70
119.9
JPY / LEK
101,10
102.04
Partnerë