Flash: Liga e Europës, Skënderbeu u kualifikua në turin e tretë
Liga e Europës, Skënderbeu mundi me rezultatin 2-0 skuadrën e Kairat Almaty. Golat u shënuan nga Sabien Lilaj 50’ dhe Sebino Plaku 83’
Politikë
Zgjedhjet e 18 qershorit, ambasadori i OSBE: Policia të jetë e paanshme
“Të ruhen standardet e deritanishme”
20 mars 2017 15:22
Ambasadori i OSBE-së Bernt Borschard ka kërkuar që policia të jetë e paanshme në zgjedhjet e 18 qershorit. Në nisjen e procesit të trajnimit të policisë për këto zgjedhje, ambasadori i OSBE ka vlerësuar progresin në proceset zgjedhore dhe tha se policia duhet të ruajë këtë standard.
Live Stream
Moti
Sot

36° / 23°
Nesër

37° / 23°
Pasnesër

37° / 22°
Sondazh
Kush mendoni se do ta fitojë garën për kryetar të Partisë Demokratike?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,50
113.9
EUR / LEK
0,60
132.6
GBP / LEK
-1,60
148.2
CHF / LEK
0,70
119.9
JPY / LEK
101,10
102.04
Partnerë