Flash: Krim në familje në Shkodër, xhaxhai vrau me thikë nipin e tij
Shkodër, sipas policisë viktima është Mirsad Kuçi 33 vjeç, ndërsa autor i krimit është xhaxhai i tij Bujar Kuçi 62 vjeç
Politikë
Zgjedhjet e 18 qershorit, ambasadori i OSBE: Policia të jetë e paanshme
“Të ruhen standardet e deritanishme”
20 mars 2017 15:22
Ambasadori i OSBE-së Bernt Borschard ka kërkuar që policia të jetë e paanshme në zgjedhjet e 18 qershorit. Në nisjen e procesit të trajnimit të policisë për këto zgjedhje, ambasadori i OSBE ka vlerësuar progresin në proceset zgjedhore dhe tha se policia duhet të ruajë këtë standard.
Live Stream
Moti
Sot

24° / 15°
Nesër

25° / 16°
Pasnesër

27° / 17°
Sondazh
Me nisjen e legjislaturës së re, partitë janë përfshirë në diskutimet, ende jo në tryezë për reformën zgjedhore. Mendoni se kësaj radhe klasa politike do t'i realizojë në kohë ndryshimet në këtë reformë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,30
112.09
EUR / LEK
-0,74
132.24
GBP / LEK
-2,29
146.22
CHF / LEK
-1,73
115.13
JPY / LEK
-1,44
101.13
Partnerë