Flash: Propagandonte për ISIS, Gjykata e Shkodrës caktoi arrest shtëpie për mësuesen Emine Alushi
Rasti i mësueses Emine Alushi e cila propagandonte para nxënësve për ISIS, u denoncua në emisionin investiagativ “STOP” në Tv KLAN
Politikë
PD: Rama shpenzon më shumë për ngrohjen e zyrës
Se për të gjitha shkollat
10 janar 2017 16:44
Sekretarja për marrëdhenie me publikun pranë selisë blu, Grida Duma akuzoi kryeministrin Rama se shpenzon më tepër për ngrohjen e zyrës së tij, se për ngrohjen e shkollave. Shuma e parashikuar për ngrohjen e kryeministrisë për vitin 2017, tha Duma është tregues se Rama nuk shqetësohet për popullin e gjunjëzuar nga të ftohtët.
Live Stream
Moti
Sondazh
Partitë parlamentare janë përfshirë në diskutimet për reformën zgjedhore në funksion të zgjedhjeve të 18 qershorit. Mendoni se debati mes tyre për votimin dhe numërimin elektronik në këto zgjedhje do të prodhojë konsensus?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
1,64
129.3
EUR / LEK
-1,36
134.45
GBP / LEK
2,05
159.58
CHF / LEK
-0,82
125.78
JPY / LEK
-5,24
110.07
Partnerë