Flash: Dorëzohet në polici bashkëpunëtori i dyshuar në vrasjen e Elton Çiços
Renato Milloshi u dorëzua pasi ishte në kërkim sepse dyshohet se e ndihmoi Jani Aliajn në atentatin ku u vra Elton Çiço
Politikë
Paloka në 26 vjetorin e PD në Berat
Situata e krijuar në vend për shkak të paaftësisë së Kryeministrit
09 janar 2017 21:28
Kreu i grupit parlamentar të PD Edi Paloka ka akuzuar qeverinë për mbylljen e shkollve duke e lidhur me mungesën e ngrohjes dhe jo situatë të ardhur nga gripi . As drejtuesit e firmave të rrugës sipas tij nuk kanë kryer detyrën për të pastruar rrugët. Deklaratat Paloka i bëri në Berat gjatë festës së 26 vjetorit të PD në këtë qytet. 
Live Stream
Moti
Sot

18° / 8°
Sondazh
Partitë opozitare kërkojnë përmes protestës qytetare krijimin e një qeverie teknike që do të mundësojë zgjedhje të lira e demokratike në vend. A mendoni se do të realizohet një kërkesë e tillë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-2,44
126.86
EUR / LEK
1,89
136.34
GBP / LEK
-1,12
158.46
CHF / LEK
1,55
127.33
JPY / LEK
2,07
112.14
Partnerë