Flash: Propagandonte për ISIS, Gjykata e Shkodrës caktoi arrest shtëpie për mësuesen Emine Alushi
Rasti i mësueses Emine Alushi e cila propagandonte para nxënësve për ISIS, u denoncua në emisionin investiagativ “STOP” në Tv KLAN
Politikë
Paloka në 26 vjetorin e PD në Berat
Situata e krijuar në vend për shkak të paaftësisë së Kryeministrit
09 janar 2017 21:28
Kreu i grupit parlamentar të PD Edi Paloka ka akuzuar qeverinë për mbylljen e shkollve duke e lidhur me mungesën e ngrohjes dhe jo situatë të ardhur nga gripi . As drejtuesit e firmave të rrugës sipas tij nuk kanë kryer detyrën për të pastruar rrugët. Deklaratat Paloka i bëri në Berat gjatë festës së 26 vjetorit të PD në këtë qytet. 
Live Stream
Moti
Sondazh
Partitë parlamentare janë përfshirë në diskutimet për reformën zgjedhore në funksion të zgjedhjeve të 18 qershorit. Mendoni se debati mes tyre për votimin dhe numërimin elektronik në këto zgjedhje do të prodhojë konsensus?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
1,64
129.3
EUR / LEK
-1,36
134.45
GBP / LEK
2,05
159.58
CHF / LEK
-0,82
125.78
JPY / LEK
-5,24
110.07
Partnerë