Flash: Partia Republikane do të marrë pjesë si forcë e vetme në zgjedhjet e 25 qershorit
Partia Republikane nuk ka pranuar ftesën e kreut të PD Lulzim Basha për të garuar nën siglën e PD në 25 qershor
Politikë
“Këmbanë alarmi për lirinë e medias”
26 maj 2017 11:57
“Shqipëria aleat i fortë i SHBA-së”
26 maj 2017 9:34
Marrëdhëniet shqiptaro- greke në fokus për mbarëvajtjen e integrimit
26 maj 2017 9:28
"Është vetëm në të mirë të vendit"
25 maj 2017 15:57
Të hënën e të martën dëgjohen kandidatët, lista mbyllet më 1 qershor
25 maj 2017 17:29
Ndoka në Shkodër, Shehi në Tiranë, Dule pritet në Vlorë, ende pa vendim Mediu dhe Duka
25 maj 2017 15:08
PD e votoi pas përpjekjeve te Kryeministrit Rama
25 maj 2017 14:42
"BE të përgatitet, bashkë me opozitën do t’i kërkojmë hapjen e negociatave"
25 maj 2017 14:28
Do të vazhdojë kontributin në PD
25 maj 2017 13:05
“Vetëm ngacmime dhe mistrecllëqe”
25 maj 2017 13:01
Live Stream
Moti
Sot

25° / 16°
Sondazh
Partitë opozitare kërkojnë përmes protestës qytetare krijimin e një qeverie teknike që do të mundësojë zgjedhje të lira e demokratike në vend. A mendoni se do të realizohet një kërkesë e tillë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-0,86
126
EUR / LEK
-1,41
134.93
GBP / LEK
2,72
161.18
CHF / LEK
-1,14
126.19
JPY / LEK
3,33
115.47
Partnerë