Flash: Mazhoranca miratoi në Parlament taksat e reja dhe projekt-buxhetin e shtetit për vitin 2015
Përveç paketës fiskale dhe pr/buxhetit për vitin 2015, në parlament u miratua edhe ligji për Kontrollin e Lartë të Shtetit dhe Avokatin e Popullit
Politikë
Rezoluta i kërkon Hagës të rishikojë lirimin e përkohshëm
27 nëntor 2014 20:20
“Asnjë drejtues i zyrave arsimore, apo i drejtorive rajonale s’do të ketë në dorë punësimin e mësuesve”
27 nëntor 2014 20:41
“Bllokove për më shumë se një dekade xhaminë, bën sërish hipokrizi me myslimanët”
27 nëntor 2014 14:47
Komisioneri për të Drejtat e Njeriut në KiE: Autoritetet shqiptare të këshillohen me Komisionin e Venecias
27 nëntor 2014 19:25
Xhafa: E duam opozitën, por jo pa fund
27 nëntor 2014 16:50
Drejtori i OSHEE në Lushnje vazhdon të jetë në detyrë
27 nëntor 2014 12:12
“Krim që qytetarët më të varfër të rajonit të paguajnë taksa më të larta”
27 nëntor 2014 10:36
Pritet të miratohen edhe ligji për Kontrollin e Lartë të Shtetit dhe Avokatin e Popullit
27 nëntor 2014 9:28
Amendamentet për uljen e taksave, të çmimeve dhe përkrahjen e njerëzve në nevojë
27 nëntor 2014 9:32
“Ishte njeriu konfident i Enver Hoxhës”
26 nëntor 2014 20:42
Live Stream
Moti
Sot

19° / 12°
Nesër

21° / 14°
Sondazh
Mendoni se masat për vjedhjen e energjisë janë veprim për të justifikuar rritjen e çmimit?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
2,00
110.16
EUR / LEK
-0,48
139.57
GBP / LEK
2,77
177.1
CHF / LEK
-0,59
115.5
JPY / LEK
-0,30
102.56
Partnerë