Flash: Pas publikimit të videos në emisionin “Stop”, policia e Shkodrës ka ndaluar 8 persona
Denoncimi në “Stop” me pije të falsifikuara, u ndaluan inspektorwt e AKU Hilmi Erkoçaj, Abdyl Bajraktari, Elvis Rraboshta, Adnan Gradeci, Edmond Fortuzi
Kulturë
Rezultatet: 71 - 80 nga 3323
“Për herë të parë qendrat kombëtare filmike ballkanike bashkohen në Tiranë”
17 korrik 2017 17:20
Në Bienalen e Venecias
17 korrik 2017 15:42
Ansambli Popullor përmbyll sezonin
15 korrik 2017 15:55
Artistët kërkojnë që vjeshta t’i gjejë në një strehë të re
14 korrik 2017 18:45
Për përmirësimin e teknologjisë dhe nivelit artistik
13 korrik 2017 15:09
Aktorja zbulon në një intervistë vështirësitë që iu kanë dashur të kalojë gjatë filmit të fundit
13 korrik 2017 14:15
Fakulteti Filologjik dhe biblioteka françeskane tentojnë “ringjalljen” e latinishtes
12 korrik 2017 17:39
Sjell pjanistin e njohur të kësaj muzike Mike Del Ferro
12 korrik 2017 17:37
Ylli i pop- it britanik vjen me albumin e tij më të fundit “Under the Radar 2”
12 korrik 2017 14:25
Rezultatet: 71 - 80 nga 3323
Live Stream
Moti
Sondazh
Me nisjen e legjislaturës së re, partitë janë përfshirë në diskutimet, ende jo në tryezë për reformën zgjedhore. Mendoni se kësaj radhe klasa politike do t'i realizojë në kohë ndryshimet në këtë reformë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,30
112.09
EUR / LEK
-0,74
132.24
GBP / LEK
-2,29
146.22
CHF / LEK
-1,73
115.13
JPY / LEK
-1,44
101.13
Partnerë