Flash: Mbyllen pa marrëveshje negociatat mes palëve politike dhe dy europarlamentarëve
Basha: Rama refuzon qeverinë teknike. Kryeministri: Të hapur për dialog pa kushte, por pa Vetingun nuk ka asnjë kompromis
Kulturë
Rezultatet: 41 - 50 nga 3133
Injoranca luftohet me kulturë dhe art
16 mars 2017 15:48
Akademia e Shkencave shpall listën e konkurentëve
16 mars 2017 15:35
Prezanton skulpturat unike prej letre në Tiranë
14 mars 2017 14:41
Artisti i famshëm kinez Li Yi mahnitet nga kostumi tradicional i Mirditës
13 mars 2017 15:20
400 artistë nga e gjithe bota
12 mars 2017 15:07
Talentet e instrumentit dhe vokalit u bënë bashkë
11 mars 2017 15:54
Vijnë në një libër
11 mars 2017 13:48
Publikohet video e re e këngëtares shqiptare “Fuck Fake Friends”
10 mars 2017 14:32
Premierë e operas "La Traviata"
10 mars 2017 14:25
Zana Çela: “Nuk do jetë e vetmja opera”
09 mars 2017 15:32
Rezultatet: 41 - 50 nga 3133
Live Stream
Moti
Sot

22° / 12°
Sondazh
Partitë opozitare kërkojnë përmes protestës qytetare krijimin e një qeverie teknike që do të mundësojë zgjedhje të lira e demokratike në vend. A mendoni se do të realizohet një kërkesë e tillë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-0,86
126
EUR / LEK
-1,41
134.93
GBP / LEK
2,72
161.18
CHF / LEK
-1,14
126.19
JPY / LEK
3,33
115.47
Partnerë