Flash: Shkoi në tre numri i viktimave nga aksidenti në rrugën e Komanit
Policia e Shkodrës: Automjeti me punonjësit e minierës po udhëtonte në drejtim të Shkodrës
Kulturë
Rezultatet: 31 - 40 nga 1923
Të bësh art me materiale të riciklueshme
08 nëntor 2014 16:10
Mundësi për kineastët shqiptarë për trajtimin e filmave me tematikë mes dy vendeve
08 nëntor 2014 14:31
Dëshmitarët rikthehen në kampin e të përndjekurve politikë 1948-1954
07 nëntor 2014 15:22
21 piktorë të brezave të ndryshëm prezantojnë punimin më të mirë të vitit
07 nëntor 2014 15:19
Opinionistët flasin për aktivitetin kulturor
06 nëntor 2014 19:30
Poetja Rita Petro prezanton librin e saj të ri
06 nëntor 2014 16:00
Dedikim kryesor Jeronim De Radës në kuadër të 200 vjetorit të lindjes
06 nëntor 2014 16:02
Jam shqiptare nuk e festojmë shumë këtë festë
05 nëntor 2014 17:03
Në vëmendjen e Zonjës së Parë çelet Festivali Ndërkombetar i Fotografisë së Arkitekturës
05 nëntor 2014 15:31
Historianët vërtetojnë me fakte se Lufta Nacional - Çlirimtare ka qenë vetëm e tillë dhe jo luftë civile
05 nëntor 2014 15:53
Rezultatet: 31 - 40 nga 1923
Live Stream
Moti
Sot

19° / 7°
Sondazh
Mendoni se masat për vjedhjen e energjisë janë veprim për të justifikuar rritjen e çmimit?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
2,00
110.16
EUR / LEK
-0,48
139.57
GBP / LEK
2,77
177.1
CHF / LEK
-0,59
115.5
JPY / LEK
-0,30
102.56
Partnerë