Flash: Arrestohet prokurori i Fierit Petrit Vukaj, për akuzën e korrupsionit pasiv
Prokurori i Fierit, Petrit Vukaj akuzohet se ka marrë 300 mijë lekë të reja për zbutjen e dënimit ndaj një të pandehuri
Kulturë
Rezultatet: 11 - 20 nga 2450
Aktori i njohur i kinemasë italiane në Shqipëri
21 nëntor 2015 14:43
Artistja Shqipe Jonuzi e mishëron në një kub qelqi ku në qendër vë veten
21 nëntor 2015 14:44
Punët e realizuara do të ekspozohen në Muzeun kombetar deri më 25 nëntor
21 nëntor 2015 14:57
Gegë dhe toskë bashkohen në letërsi
20 nëntor 2015 19:53
Tema mbi të cilën mbështetet edicioni i 21-të i “Onufrit”
20 nëntor 2015 19:55
Histori që përsëriten bashkë me triumfin e ekstremizmit
20 nëntor 2015 12:48
Artistët reflektojnë për largimin e qytetarëve drejt Evropës
19 nëntor 2015 19:42
Dentisti që u bë aktor i njohur në Itali rastësisht
19 nëntor 2015 20:03
Nga badigard arriti të bëhet aktor i njohur në Itali
18 nëntor 2015 20:22
Bashkëpunojnë me të rinjtë shqiptarë
17 nëntor 2015 19:23
Rezultatet: 11 - 20 nga 2450
Live Stream
Moti
Sot

16° / 9°
Nesër

16° / 8°
Sondazh
Kryeministri Edi Rama propozon rikthimin si vepër penale të shpifjes ndaj funksionarëve publikë dhe të zgjedhurve, duke kërkuar dënim nga gjobë deri në tre vjet burg. Ky propozim shihet si:
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
0,26
128.71
EUR / LEK
-1,47
136.86
GBP / LEK
-0,45
195.01
CHF / LEK
-1,99
126.21
JPY / LEK
-0,26
104.48
Partnerë