Flash: Tiranë, vajza e ministrit të drejtësisë, Nasip Naço u kërcënua me armë në derën e shtëpis
Sipas policisë dy persona të armatosur i mbyllën gojën dhe i vendosën pistoletën në kokë vajzës së ministrit Naço
Kulturë
Rezultatet: 11 - 20 nga 1934
Bleona Qereti dhe Rita Ora marrin kritika negative për veshjen
24 nëntor 2014 12:53
Arian Leka shkruan një perspektivë shqiptare
23 nëntor 2014 13:38
Anita Tartarin dhe Eni Dibrën i bashkon muzika e Tonin Harapit
22 nëntor 2014 16:19
“Mimia, roli që më dha sukses në skenat europiane”
21 nëntor 2014 17:35
Shkrimtari intervistë në studion e Abc News
21 nëntor 2014 17:38
Në koncertin për piano “Portret Artisti”
20 nëntor 2014 17:03
Ben Blushi shkrimtari i parë shqiptar që merr këtë çmim
19 nëntor 2014 16:22
Sesilia Plasari prezanton R.W.Fassbinder me një seri vrasjesh si kritikë e fortë sociale
19 nëntor 2014 16:28
“ Shfaqu”dedikuar atdheut të tij
19 nëntor 2014 16:29
Larmi numrash në premierën e Cirkut Kombëtar
18 nëntor 2014 16:32
Rezultatet: 11 - 20 nga 1934
Live Stream
Moti
Sot

16° / 8°
Nesër

19° / 12°
Pasnesër

21° / 14°
Sondazh
Mendoni se masat për vjedhjen e energjisë janë veprim për të justifikuar rritjen e çmimit?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
2,00
110.16
EUR / LEK
-0,48
139.57
GBP / LEK
2,77
177.1
CHF / LEK
-0,59
115.5
JPY / LEK
-0,30
102.56
Partnerë