Flash: Policia sekuestroi rreth 1 ton kanabis sativa në orët e para të mëngjesit
Policia bllokoi një Velierë midis plazhit të Levanit dhe Darëzezës, në bord u kapën një shqiptar dhe një italian
Kulturë
Rezultatet: 101 - 110 nga 3321
Pas pyllit dhe qyteteve vjen femra me hijeshinë e saj
17 qershor 2017 16:52
Ardian Isufi: Formati i duhur për të promovuar artistët e rinj
16 qershor 2017 16:15
Ngre siparin e koncerteve të verës në sheshet e kryeqytetit
15 qershor 2017 15:11
Publikohet bashkëpunimi me David Guetta, “Forever Is Over”
15 qershor 2017 12:49
“Ndaj shfaqjet me regjisor të huaj shënojnë suksese”
14 qershor 2017 16:27
Lexuesit nuk mund të tërheqin libra as këtë verë
13 qershor 2017 15:54
Do të marrin statusin monument kulture e kategorisë së parë dhe të dytë
13 qershor 2017 14:31
Rrugëton përgjatë vijës “Egnatia”
13 qershor 2017 13:14
Xhirime të tjera familjare priten të deshifrohen
12 qershor 2017 16:22
Dua Lipa në “Wembley” në Londër
11 qershor 2017 15:32
Rezultatet: 101 - 110 nga 3321
Live Stream
Moti
Sot

25° / 14°
Sondazh
Me nisjen e legjislaturës së re, partitë janë përfshirë në diskutimet, ende jo në tryezë për reformën zgjedhore. Mendoni se kësaj radhe klasa politike do t'i realizojë në kohë ndryshimet në këtë reformë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,30
112.09
EUR / LEK
-0,74
132.24
GBP / LEK
-2,29
146.22
CHF / LEK
-1,73
115.13
JPY / LEK
-1,44
101.13
Partnerë