Flash: Sarandë, vritet me armë zjarri shtetasi Aleksandër Bardhi
Sarandë, Aleksandër Bardhi, 38 vjeç, u qëllua me armë zjarri pranë banesës së tij nga persona ende të paidentifikuar
Kulturë
Rezultatet: 101 - 110 nga 2801
Koha kur ministrat mbanin radhë për qumësht dhe bënin ligjet për privatizimin
11 qershor 2016 13:31
Personazhe të jetës publike u mblodhën si rrallë herë në ceremoni
09 qershor 2016 16:03
Ngjit në skenën e Tiranës djalin e Bekim Fehmiut
08 qershor 2016 10:38
Në lidhje të drejtpërdrejtë në ABC News gazetarja Elsa Demo me të ftuarin e natës së tetë Bora Ylli
10 qershor 2016 11:02
Në lidhje të drejtpërdrejtë në ABC News gazetarja Elsa Demo me të ftuarin e natës së shtatë Elvis Hoxha
10 qershor 2016 10:20
Në lidhje të drejtpërdrejtë në ABC News gazetarja Elsa Demo me të ftuarën e natës së gjashtë Iris Elezi
09 qershor 2016 16:15
Në lidhje të drejtpërdrejtë në ABC News gazetarja Elsa Demo me të ftuarin e natës së pestë, Ylli Pepo
10 qershor 2016 10:15
Në lidhje të drejtpërdrejtë në ABC News gazetarja Elsa Demo me të ftuarin e natës së katërt, Joni Shanaj
10 qershor 2016 10:14
Në lidhje të drejtpërdrejtë në ABC News gazetarja Elsa Demo me të ftuarin e natës së tretë, Andreas Voigt
07 qershor 2016 13:27
Në lidhje të drejtpërdrejtë në ABC News gazetarja Elsa Demo me të ftuarin e natës së dytë Arbër Zaimi
07 qershor 2016 13:23
Rezultatet: 101 - 110 nga 2801
Live Stream
Moti
Sot

24° / 15°
Nesër

25° / 14°
Pasnesër

25° / 14°
Sondazh
Pas miratimit të reformës në drejtësi, a mendoni se qytetarët do të kenë më shumë besim tek drejtësia?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
1,30
122.12
EUR / LEK
1,55
137.6
GBP / LEK
5,70
162.42
CHF / LEK
0,16
125.53
JPY / LEK
-1,01
119.54
Partnerë