Flash: Krim në familje në Shkodër, xhaxhai vrau me thikë nipin e tij
Shkodër, sipas policisë viktima është Mirsad Kuçi 33 vjeç, ndërsa autor i krimit është xhaxhai i tij Bujar Kuçi 62 vjeç
Kulturë
Presidenti Bujar Nishani nderon orkestrën e RTSH dhe disa artistë
E dekoron me titullin “Nderi i kombit”
19 maj 2017 14:16
Presidenti Bujar Nishani dekoron  orkestrën  simfonike të RTSH me titullin “Nderi i Kombit”  për kontribut të çmuar dhe interpretim të shkëlqyer. Me këtë titull u nderuan edhe Ferdinand Deda pas Vdekjes dhe  dirigjenti Eno Koço.
Live Stream
Moti
Sot

24° / 15°
Nesër

25° / 16°
Pasnesër

27° / 17°
Sondazh
Me nisjen e legjislaturës së re, partitë janë përfshirë në diskutimet, ende jo në tryezë për reformën zgjedhore. Mendoni se kësaj radhe klasa politike do t'i realizojë në kohë ndryshimet në këtë reformë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,30
112.09
EUR / LEK
-0,74
132.24
GBP / LEK
-2,29
146.22
CHF / LEK
-1,73
115.13
JPY / LEK
-1,44
101.13
Partnerë