Flash: Kreu i PD, Lulzim Basha: Rama do rritë çmimin e energjisë elektrike
Basha reagoi pas deklaratave të Ramës për energjinë: Protesta popullore për të ndalur të keqen që po pllakos vendin
Kulturë
Do të konkurojnë 28 artistë, mes tyre Elhaida Dani
30 tetor 2014 18:28
Instrumentistët e orkestrës për herë të parë votojnë për artistët
30 tetor 2014 16:39
Sjell në skenë historinë e dashurisë së shkrimtarit spanjoll gjatë 5 viteve të robërimit të tij në Ulqin
29 tetor 2014 16:39
Cilësi vokale dhe spektakël në edicionin e 14-të
28 tetor 2014 15:47
Piktori Jorgji Gjikopulli prezanton 5 vite krijmtari
27 tetor 2014 16:11
Eventi zyrtarizoi edhe lajmi i shtatzanisë së saj
27 tetor 2014 10:42
Një ekspozitë me koleksionin e pikturave hapet në Galerine e Artit në Shkodër
26 tetor 2014 14:24
Rrëfen jetën e tij artistike dhe private
25 tetor 2014 17:06
Marrin pjesë 25 grupe nga të gjitha trevat shqipfolëse
24 tetor 2014 18:16
Nga Tirana në Bulqizë, në kërkim të artit në marrëdhëniet familjare
24 tetor 2014 19:00
Live Stream
Moti
Sot

23° / 12°
Nesër

24° / 12°
Sondazh
Apo e lufton si duhet qeveria trafikun e drogës?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
2,00
110.16
EUR / LEK
-0,48
139.57
GBP / LEK
2,77
177.1
CHF / LEK
-0,59
115.5
JPY / LEK
-0,30
102.56
Partnerë