Flash: Arrestohet prokurori i Fierit Petrit Vukaj, për akuzën e korrupsionit pasiv
Prokurori i Fierit, Petrit Vukaj akuzohet se ka marrë 300 mijë lekë të reja për zbutjen e dënimit ndaj një të pandehuri
Kulturë
Dorian Koçi: Emergjente për t’u rinovuar
27 nëntor 2015 20:24
Kritiku letrar u nda nga jeta papritur gjatë një aktiviteti kulturor në Përmet
26 nëntor 2015 17:01
Një mbrëmje poetike për të kujtuar Kolë Jakovën
26 nëntor 2015 20:10
Bashkia një sërë aktivitetesh në Tiranë për “Natën e Bardhë”
26 nëntor 2015 20:14
Bashkia aktivitete të ndryshme kulturore
26 nëntor 2015 12:14
Rada: Bëmë më të mirën në bazë të buxhetit
25 nëntor 2015 19:22
Reagime për shkatërrimin e shtëpisë së tij
25 nëntor 2015 19:28
Ronela Hajati: Mos bëni drama kot
25 nëntor 2015 10:36
Pasurohen me numrat e plotë të revistes “Leka”
24 nëntor 2015 18:15
Bashkon studentë shqiptarë dhe zviceranë të shkruajnë histori për vendet ku shkojnë
24 nëntor 2015 14:54
Live Stream
Moti
Sot

16° / 8°
Sondazh
Kryeministri Edi Rama propozon rikthimin si vepër penale të shpifjes ndaj funksionarëve publikë dhe të zgjedhurve, duke kërkuar dënim nga gjobë deri në tre vjet burg. Ky propozim shihet si:
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
0,26
128.71
EUR / LEK
-1,47
136.86
GBP / LEK
-0,45
195.01
CHF / LEK
-1,99
126.21
JPY / LEK
-0,26
104.48
Partnerë