Flash: Pas publikimit të videos në emisionin “Stop”, policia e Shkodrës ka ndaluar 8 persona
Denoncimi në “Stop” me pije të falsifikuara, u ndaluan inspektorwt e AKU Hilmi Erkoçaj, Abdyl Bajraktari, Elvis Rraboshta, Adnan Gradeci, Edmond Fortuzi
Ekonomi
Vonesat e ligjit të fshirjes së detyrimeve
Lera: Si mung të shmanget ngërçi mes tatimpaguesve dhe administratës
20 mars 2017 15:45
Ligji për fshirjen e pjesshme të detyrimeve ende nuk ka filluar të diskutohet në Kuvend, ndërsa duhet të kishte nisur zbatimi i tij, ndërkohë shumë borxhlinj ndaj tatimeve i kanë të bllokuara llogaritë bankare.
Live Stream
Moti
Sondazh
Me nisjen e legjislaturës së re, partitë janë përfshirë në diskutimet, ende jo në tryezë për reformën zgjedhore. Mendoni se kësaj radhe klasa politike do t'i realizojë në kohë ndryshimet në këtë reformë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,30
112.09
EUR / LEK
-0,74
132.24
GBP / LEK
-2,29
146.22
CHF / LEK
-1,73
115.13
JPY / LEK
-1,44
101.13
Partnerë