Flash: Policia sekuestroi rreth 1 ton kanabis sativa në orët e para të mëngjesit
Policia bllokoi një Velierë midis plazhit të Levanit dhe Darëzezës, në bord u kapën një shqiptar dhe një italian
Ekonomi
Një euro këmbehet me 134 lekë
20 shtator 2017 17:49
Nisin takimet e misionit në Ministrinë e Financave dhe Bankën e Shqipërisë
20 shtator 2017 17:24
“Qeveria të subvencionojë me fond të posaçëm”
19 shtator 2017 16:37
Të mërkurën nisin takimet me Bankën e Shqipërisë dhe Ministrinë e Financave
19 shtator 2017 14:44
“Janar-gusht eksportet 13% më shumë se një vit më parë. Kryesojnë tekstile-kepucë.”
18 shtator 2017 16:06
Mbështetet ndërtimi. Prodhimi dobët
18 shtator 2017 15:06
70% e tyre nuk kanë mundësi të paguajnë
17 shtator 2017 14:27
“Duhet të jetë vetëm hapi i parë, mund të sjellë pasoja negative në buxhet”
17 shtator 2017 11:36
Gjobiten 62 subjekte në vlerën 16.9 mln lekë
16 shtator 2017 13:42
Për herë të parë në Shqipëri nga Fashion Group Albania
09 shtator 2017 14:50
Live Stream
Moti
Sot

25° / 14°
Sondazh
Me nisjen e legjislaturës së re, partitë janë përfshirë në diskutimet, ende jo në tryezë për reformën zgjedhore. Mendoni se kësaj radhe klasa politike do t'i realizojë në kohë ndryshimet në këtë reformë?
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
-1,30
112.09
EUR / LEK
-0,74
132.24
GBP / LEK
-2,29
146.22
CHF / LEK
-1,73
115.13
JPY / LEK
-1,44
101.13
Partnerë