Flash: Kosovë, policia arrestoi ish-liderin e “Vetëvendosjes” Albin Kurti
Gjykata e Prishtinës caktoi masën e sigurisë 30 ditë paraburgim për deputetin e "Vetëvendosjes", Albin Kurti
Bota
Vendimi i kryeministri izraelit është marrë më parë
30 nëntor 2015 11:37
Masat e rrepta të sigurisë nuk ndalin dot manifestimet
30 nëntor 2015 11:34
Presidenti amerikan shoqërohej nga Hollande dhe kryebashkiakja e Parisit
30 nëntor 2015 9:01
Turqisë i jepen 3 miliard euro për krizën e emigrantëve
29 nëntor 2015 17:40
Ndalohen marshimet. Protestohet me këpucë
29 nëntor 2015 15:07
Londra nuk ka mjete të mjaftueshme ushtarake
29 nëntor 2015 17:12
Putin nënshkruan sanksionet ekonomike ndaj Ankarasë
28 nëntor 2015 19:58
Afron raketat dhe kryqëzorin ”Moskva” 30 km larg kufirit me Turqinë
28 nëntor 2015 13:26
Papa Franceku: Kriza e emigracionit sprovë për njerëzimin
28 nëntor 2015 12:26
Nisma pritet të miratohet brenda vitit
28 nëntor 2015 12:20
Live Stream
Moti
Sot

16° / 6°
Nesër

17° / 7°
Sondazh
Kryeministri Edi Rama propozon rikthimin si vepër penale të shpifjes ndaj funksionarëve publikë dhe të zgjedhurve, duke kërkuar dënim nga gjobë deri në tre vjet burg. Ky propozim shihet si:
Kursi i Këmbimit
USD / LEK
1,64
130.35
EUR / LEK
1,29
138.15
GBP / LEK
1,07
196.08
CHF / LEK
0,28
126.49
JPY / LEK
1,85
106.33
Partnerë